Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Spece od wody zjechali do Raciborza

Raciborskie wodociągi były organizatorem Konferencji Technologów Wody.

Spece od wody zjechali do Raciborza

W siedzibie wodociągów raciborskich odbyła się Konferencja Technologów i Eksploratorów Wody z terenu Aglomeracji Śląskiej i okolic. Głównym celem konferencji było stworzenie możliwości wymiany wiedzy oraz doświadczeń w zakresie produkcji wody. Było to spotkanie praktyków i ekspertów w tej dziedzinie.

Program konferencji zawierał m.in. prezentację na temat historii oraz modernizacji wodociągów w Raciborzu wraz ze zwiedzaniem zakładu, panel dyskusyjny oraz zwiedzanie Browaru Racibórz.

Do Raciborza przyjechali technolodzy oraz pracownicy wodociągów z Częstochowy, Wadowic, Katowic, Jaworzna, Czerwionki-Leszczyn, Zabrza, Żor, Chrzanowa, Jastrzębia-Zdroju oraz Dąbrowy Górniczej. - Była to doskonała okazja do nauki, jak również do promocji naszego pięknego miasta - informują raciborskie wodociągi.

Konferencja odbyła się 24 września 2019 roku.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].