Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Możliwa przerwa w dostawie wody

Pracownicy wodociągów ostrzegają przed znacznym spadkiem ciśnienia w sieci wodociągowej, czego skutkiem może być ograniczenie dostaw wody w całym Raciborzu.

Możliwa przerwa w dostawie wody

Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Raciborzu informuje, że w związku z pracami na magistralnej sieci wodociągowej w rejonie skrzyżowania Eichendorffa i Kościuszki w terminie: od poniedziałku 05.08.2019 r. od godziny 21.00 do wtorku 06.08.2019r. do godziny 06.00 wystąpi znaczny spadek ciśnienia w sieci wodociągowej mogący skutkować ograniczeniem w dostawie wody na obszarze całego miasta Racibórz.

Po przeprowadzonych pracach nastąpi przywracanie zasilania dla całego miasta oraz odbędą się prace związane z intensywnym płukaniem sieci wodociągowej. Szczegółowe informacje dotyczące przebiegu planowanych prac można uzyskać:

  • pod numerem telefonu 994,
  • na stronie internetowej www.zwik-rac.com.pl
  • facebook.com/zwikrac

- Za powyższe utrudnienia związane z przebudową sieci wodociągowej przepraszamy - czytamy w komunikacie ZWiK.

źródło: ZWiK w Raciborzu/UM Racibórz

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].