Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Wielki Charytatywny Koncert „WZNIEŚ SERCE – ŚWIĄTECZNIE GraMy”

Niesamowici artyści, piękne występy i szczodre serca publiczności - ten wielki koncert charytatywny na długo pozostanie w pamięci wszystkich, którzy wzięli w nim udział.

Wielki Charytatywny Koncert „WZNIEŚ SERCE – ŚWIĄTECZNIE GraMy”

W Rydułtowskim Centrum Kultury odbył się dziś koncert charytatywny pt. "WZNIEŚ SERCE - ŚWIĄTECZNIE GraMy". Pieniądze zabrane podczas wydarzenia zostaną przeznaczone na leczenie i rehabilitację ucznia klasy maturalnej oraz pracownika Zespołu Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim. U obu osób choroba spowodowała poważny uszczerbek na zdrowiu, co wiąże się z ogromnymi kosztami na rehabilitacją i dalszym leczeniem u specjalistów. 

Podczas koncertu rozbrzmiały dźwięki tradycyjnych polskich kolęd i zagranicznych utworów bożonarodzeniowych. Nie zabrakło również innych znanych utworów muzycznych. Na scenie poza nauczycielami, uczniami i absolwentami ZST pojawili się m.in. zespoły "Cover Band", "Roots Soldiers" oraz zaproszeni uczestnicy programów "The Voice of Poland", czyli Aleksandra Leśniewicz i Filip Rychcik oraz Cezary Borowik z "Mam Talent".

Za organizacją przedsięwzięcia stoi Rada Rodziców przy Zespole Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim oraz Rydułtowskie Centrum Kultury.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].