Patrol
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Wypadek na Głożyńskiej. Dachował samochód osobowy

Do zdarzenia doszło 15 grudnia około godz. 20.40 na ul. Głożyńskiej w Wodzisławiu Śląskim. Dachował tam samochód osobowy marki mitsubishi, który zatrzymał się na słupie.

Wypadek na Głożyńskiej. Dachował samochód osobowy
Samochód osobowy dachował na ul. Głożyńskiej, fot. Informacje drogowe 24H z powiatu Wodzisław Śląski, Rybnik

Nadmierna prędkość

Pojazdem kierował 21-letni mieszkaniec powiatu wodzisławskiego. Prowadził on pojazd z nadmierną prędkością, co doprowadziło do utraty panowania nad pojazdem i jego dachowania. 21-latek wiózł ze sobą pasażera. Obaj mężczyźni zostali przetransportowani do szpitala miejskiego w Wodzisławiu. Sprawca zdarzenia został ukarany mandatem karnym. Mężczyźni nie doznali poważnych obrażeń ciała. Kierowca był trzeźwy.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].