Piątek, 3 grudnia 2021

imieniny: Franciszka, Ksawerego, Lucjusza

RSS

Patrol

Urząd Miasta w Pszowie zasponsorował policjantom... nowy alkomat

25.11.2021 11:28 | 2 komentarze | AgaKa

Komisariat Policji w Pszowie zyskał nowy alkomat. Jego zakup był możliwy dzięki środkom finansowym przekazanym przez Urząd Miasta w Pszowie.

Urząd Miasta w Pszowie zasponsorował policjantom... nowy alkomat
Burmistrz Pszowa, Czesław Krzystała (z nowym alkomatem w ręce) przekazuje urządzenie policjantom
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Alkomat za 1300 zł

24 listopada w budynku pszowskiego komisariatu odbyło się uroczyste przekazanie nowo zakupionego alkomatu. Jego zakup był możliwy dzięki środkom finansowym przekazanym przez Urząd Miasta Pszów w wysokości 1300 złotych.

Burmistrz Pszowa, Czesław Krzystała przekazał nowy alkomat na ręce Komendanta pszowskich policjantów, podinspektora Jacka Żydka i życzył, aby nowe urządzenie dobrze służyło mieszkańcom i aby w mieście było jeszcze bezpieczniej. Obecny na spotkaniu I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Wodzisławiu Śląskim, nadkomisarz Marek Ryszka, podziękował władzom lokalnego samorządu za wsparcie finansowe i  zrozumienie bieżących potrzeb pszowskiej policji. Kierownictwu komisariatu podziękował za inicjatywę z jaką wyszli, aby funkcjonariusze służący w pszowskim komisariacie mogli skuteczniej i sprawniej dbać o bezpieczeństwo mieszkańców Pszowa.

Zobacz także: