Piątek, 3 grudnia 2021

imieniny: Franciszka, Ksawerego, Lucjusza

RSS

Patrol

Poszukiwana przed policjantami chciała schować się... w zaroślach

25.11.2021 11:38 | 0 komentarzy | AgaKa

Rydułtowscy kryminalni ustalili miejsce pobytu kobiety poszukiwanej w celu odbycia kary więzienia. Kiedy poszukiwana zauważyła zbliżających się do niej policjantów, zaczęła oddalać się w pobliskie zarośla.

Poszukiwana przed policjantami chciała schować się... w zaroślach
Kobieta była poszukiwana. W międzyczasie dopuściła się zniszczenia mienia, więc zasądzona kara więzienia może się przedłużyć
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Miała do odsiadki pół roku

Funkcjonariusze Zespołu Kryminalnego Komisariatu Policji w Rydułtowach w wyniku działań operacyjnych ustalili miejsce pobytu kobiety, która była poszukiwana w celu odbycia kary 182 dni pozbawienia wolności. Kiedy poszukiwana zauważyła zbliżających się do niej policjantów, zaczęła oddalać się w pobliskie zarośla. 31-latka jednak szybko została zatrzymana.

Odsiadka się przedłuży?

Kobieta odpowie też za zniszczenie mienia, którego dopuściła się w ostatnim czasie. Funkcjonariusze ustalili, iż zniszczyła ona wyposażenie mieszkania, uszkodziła drzwi wejściowe, a także powyrywała ze ścian kable elektryczne w niezamieszkałym budynku, w którym od pewnego czasu przebywała - bez zgody właścicielki. Za to przestępstwo grozi jej do 5 lat więzienia. Kobieta usłyszała już zarzut, o jej dalszym losie zdecyduje sąd.

Zobacz także: