Sobota, 22 stycznia 2022

imieniny: Anastazego, Wincentego, Gaudentego

RSS

Patrol

32-latek z Raciborza miał w swoim mieszkaniu 660 działek amfetaminy

05.11.2021 11:46 | 0 komentarzy | żet

Kryminalni dowiedzieli się, że w jednym z mieszkań przy ul. Mariańskiej w Raciborzu mogą znajdować się narkotyki. Informacja okazała się strzałem w dziesiątkę.

32-latek z Raciborza miał w swoim mieszkaniu 660 działek amfetaminy
Śledczy zarzucają 32-latkowi nielegalne posiadanie substancji zabronionych. Maksymalny wymiar kary za to popełnienie takiego przestępstwa to 3 lata więzienia.
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Amfetamina w mieszkaniu przy ul. Mariańskiej w Raciborzu

Raciborska policja informuje, że mężczyzna został zatrzymana 3 listopada około godz. 15.45 w mieszkaniu przy ul. Mariańskiej w Raciborzu.

Policjanci ujawnili 660 działek amfetaminy w miejscu zamieszkania 32-latka.

Mężczyzna trafił już do aresztu. Odpowie za posiadanie narkotyków. Grozi mu kara trzech lat więzienia.

Przestępstwa narkotykowe w powiecie raciborskim

Policjanci z wydziału kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Raciborzu systematycznie zatrzymują osoby związane z posiadaniem, produkcją oraz obrotem narkotykami. We wrześniu zatrzymano 22-latka, który posiadał marihuanę oraz uprawiał konopie indyjskie na nieużytku w rejonie ul. Gdyńskiej w Raciborzu. Pisaliśmy o tym tutaj:

Również we wrześniu tego roku wychowawca Zakładu Karnego w Raciborzu udaremnił próbę przemytu niedozwolonych substancji do osadzonego:

W lipcu tego roku policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy posiadali narkotyki w mieszkaniu przy ul. Waryńskiego.  22 i 27-latek posiadali jedną działkę dilerską marihuany, 29 tabletek ecstasy oraz ponad 18 gramów substancji psychotropowej. Zobacz również:

Więcej informacji na ten temat znajdziesz pod linkiem narkotyki Racibórz.