Lifestyle
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Przy studni poszukiwania talentów, czyli kolejny letni koncert w Raciborzu [ZAPOWIEDŹ]

Powiat Raciborski, Młodzieżowy Dom Kultury w Raciborzu oraz Zamek Piastowski w Raciborzu zapraszają na koncert letni „Przy Studni Poszukiwania Talentów... vol II”.

Przy studni poszukiwania talentów, czyli kolejny letni koncert w Raciborzu [ZAPOWIEDŹ]
Pierwsza odsłona tego spotkania odbyła się w piątkowy wieczór 29 lipca. W programie były m. in. mini-recitale: Michała Stuchłego, Błażeja Klimaszki oraz Mai Kołpackiej (fot. Zamek Piastowski w Raciborzu)

Spotkanie odbędzie się w ramach akcji „Wakacje w powiecie 2022”, w piątek, 12 sierpnia, o godz. 19:00, na dziedzińcu Zamku Piastowskiego w Raciborzu. - W razie niepogody zapraszamy do sali konferencyjnej dawnej piastowskiej siedziby. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny - przekazują organizatorzy.

W programie koncertu prezentacje wokalistów zespołu „MIRAŻ”, działającego przy Młodzieżowym Domu Kultury w Raciborzu: Anny Kretek, Justyny Bulendy, Zofii Wysoczańskiej, Wiktorii Wydmuch, Michała Stuchłego, Błażeja Klimaszki oraz Piotra Thamm.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].