Lifestyle
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Przyjemne z pożytecznym. W Nędzy połączono Dzień Matki z Dniem Dziecka [ZDJĘCIA]

Dzisiaj (tj. 27 maja) w Gminnej Bibliotece Publicznej w Nędzy odbył się Dzień Matki połączony z Dniem Dziecka.

Przyjemne z pożytecznym. W Nędzy połączono Dzień Matki z Dniem Dziecka [ZDJĘCIA]

- Wybraliśmy pośrednią datę na to wydarzenie ze względu na połączenie ze sobą tych dwóch dni. Wydarzenie ma na celu rozluźnić mamusie i oderwać je od codziennych obowiązków - mówi organizatorka wydarzenia Renata Tomaszewska.

W ramach psychicznego i fizycznego odpoczynku przygotowano dla mam zajęcia fitness na trampolinach. Ćwiczenia fizyczne pomagają rozluźnić mięśnie, zmęczyć organizm oraz zredukować poziom stresu. Fitness poprowadziła Edyta Przybyła.

Renata Tomaszewska - organizatorka Dnia Matki i Dziecka

Za to dzieci na wyspę zabawy i fantazji zabrała animatorka, która wprowadziła je w świat Pippi Pończoszanki. Zajęcia były ogólnorozwojowe. Była muzyka, sensoryka oraz rytmika.

Animatorka pokazywała dzieciom zabawy z szarfami, piłkami, płachtami, a nawet pomogła zamknąć im się w mydlanych bańkach. Dzieci wzięły udział także w tańcach oraz zawodach grupowych.

Edyta Przybyła poprowadziła fitness na trampolinach

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].