Lifestyle
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Golec uOrkiestra zagrała w Rogowie. Publiczność zachwycona koncertem [ZDJĘCIA]

W kościele w Rogowie, pod sklepieniem pełnym gwiazd, zagrał zespół Golec uOrkiestra. Muzycy wykonali najpiękniejsze utwory kolędowe oraz kilka piosenek z własnego repertuaru. Kościół wypełnił się publicznością. ZOBACZ ZDJĘCIA!

Golec uOrkiestra zagrała w Rogowie. Publiczność zachwycona koncertem [ZDJĘCIA]
Golec uOrkiestra zagrała 23 stycznia w Rogowie. fot. Z.Harazim
Czytasz ten artykuł w ramach limitu 10 artykułów.

Zarejestruj się lub zaloguj aby korzystać z portalu bez ograniczeń!
Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać.
Zarejestruj się
Zostało Ci 9 artykułów do przeczytania.
Zarejestruj się lub zaloguj i czytaj bez ograniczeń!

Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać!

Golec uOrkiestra zagrała w Rogowie. Publiczność zachwycona koncertem [ZDJĘCIA]

Publiczność przybyła na koncert z całej gminy Gorzyce i z okolicznych miejscowości. Rogowski kościół został wypełniony słuchaczami, którzy już po koncercie nie kryli satysfakcji z wyjątkowego wydarzenia. Zabrzmiały oczywiście najpiękniejsze kolędy w wykonaniu muzyków z Milówki, a nie zabrakło także okazji do wspólnego śpiewu z publicznością. 

Tradycyjne oraz te mniej znane kolędy i pastorałki zaśpiewali Paweł i Łukasz oraz Edyta Golcowie, a towarzyszyli im instrumentaliści. Bilety na wydarzenie rozeszły się jak świeże bułeczki. 

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].