środa, 23 października 2019

imieniny: Marleny, Seweryna, Odylii

RSS

Colours of Ostrava 2015 rusza już za kilka dni

14.07.2015 09:53 | 0 komentarzy | (q)

Już za kilka dni w czeskiej Ostrawie wystartuje jeden z najlepszych festiwali muzycznych w Europie! Colours of Ostrava to międzynarodowy festiwal multikulturowy, który w ubiegłym roku odwiedziło ponad 40000 osób! Festiwal odbywa się corocznie od 2002 roku, a w trzynastoletniej historii, w Ostrawie gościło już wiele światowej klasy gwiazd.

Colours of Ostrava 2015 rusza już za kilka dni
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Colours of Ostrava otrzymał szereg nagród i co rok przyciąga setki tysięcy uczestników. Podczas czternastej edycji Colours of Ostrava odbędzie się prawie 200 koncertów oraz dokładnie 299 różnego rodzaju atrakcji! 16 scen, ponad 120 artystów z całego świata, gry, zabawy, filmy, teatr, atrakcje turystyczne Dolní oblast Vítkovice i Ostrawy. Sprawdźcie harmonogram i zaplanujcie swój czas już teraz!

www.colours.cz/pl/program/

Przydatna będzie również mapa terenu festiwalowego 2015:

http://www.colours.cz/admin/public/files/MAPA_2015_FINAL.pdf

Nie samą muzyką człowiek żyje! Masz ochotę na kilka nietypowych zajęć podczas wakacji w Ostrawie? Wypij kawę na szczycie Bolt Tower, zwiedź edukacyjne muzea: Mały i Wielki Świat Techniki, poczuj się jak prawdziwy górnik w Parku Landek, odkryj mroczne tajemnice Zamku Śląskoostrawskiego, poznaj tajniki złotego płynu w Muzeum Browarnictwa oraz zobacz wystawy w Domu Sztuki Ostrawa! Te i inne atrakcje czekają na uczestników Colours of Ostrava! Z festiwalową opaską skorzystacie z szeregu zniżek lub całkowicie darmowego wstępu!

Więcej informacji: www.colours.cz/pl/praktyczne/colours-plus/

W czwartek, 16 lipca, o 12:00 otwarte zostaną festiwalowe bramy. Przed nami koncerty gwiazd światowego formatu jak Björk, Kasabian, St. Vincent, czy Rudimental, szczypta alternatywy z Jose Gonzalez, The Cinematic Orchestra, czy Bokka mocno taneczne brzmienia z Clean Bandit, MIKA oraz Caribou oraz spora dawka różnorodnego folku, rocka, bluesa, reggae i jazzu w postaci zespołów spod znaku world music, pochodzących z najróżniejszych zakątków świata!

Playlista Spotify: http://spoti.fi/1S3v8qu

Aplikacja mobilna:

Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.merca.colours

iOS: https://itunes.apple.com/cz/app/colours-of-ostrava/id896120074?mt=8