Sobota, 18 września 2021

imieniny: Stefanii, Irmy, Stanisława

RSS

#kupujeratuje: Festyny na Śląsku – aktywny wypoczynek dla dzieci i dorosłych

15.05.2020 09:30 | 0 komentarzy | EK

Wynajmujemy oraz obsługujemy urządzenia przeznaczone do aktywnego wypoczynku dla dzieci i dorosłych (atrakcje wodne, do rywalizacji, trampoliny, zamki dmuchane, zjeżdżalnie) oraz maszyny do waty i popcornu. Zajmujemy się także organizacją animacji, pokazów artystycznych, napełnianiem balonów helem, powietrzem.

#kupujeratuje: Festyny na Śląsku – aktywny wypoczynek dla dzieci i dorosłych
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Nasze cele
Priorytetem naszej działalności jest przede wszystkim chęć uatrakcyjnienia imprez oraz wywołania uśmiechu na twarzy dzieci i dorosłych. Naszym celem jest zapewnienie Państwu bezpiecznej i atrakcyjnej zabawy.

Indywidualne podejście do klienta
Ofertę dostosowujemy do potrzeb i możliwości klienta, każdy nasz kontrahent jest traktowany indywidualnie.

Oferta
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, którą kierujemy do tych z Państwa, którzy chcą uatrakcyjnić swoje imprezy. Proponujemy Państwu różnorodne atrakcje nadające się na wszelkiego typu imprezach.

Kadra
Nasza fachowa obsługa składa się z osób ambitnych, kompetentnych i doświadczonych, Dbamy o wszystkie najdrobniejsze szczegóły w czasie przygotowań oraz podczas trwania imprezy. Staramy się aby nasze atrakcje dostarczały Państwu niezapomniane wrażenia.

Gwarancja jakości
Doświadczenie jak i szerokie grono klientów poszerza się z każdym rokiem co świadczy o wysokiej jakości usług. Gwarantowana zabawa nie tylko dla najmłodszych!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, którą kierujemy do tych z Państwa, którzy chcą uatrakcyjnić swoje imprezy. Sprawdź szczegóły z naszej oferty na stronie internetowej: http://festyny.slask.pl/oferta 

Ze względu na indywidualne podejście do klienta oraz sezonowość obsługiwanych imprez nie możemy umieścić w tym miejscu jednolitego obowiązującego cennika.

Zamówienia
Telefonicznie pod numerem - 506 459 168 lub (32) 422 70 97
Napisz do nas na adres: firmadoro@wp.pl
Po uzgodnieniu warunków wynajmu wysyłamy propozycję umowy lub umowę właściwą.

Rabaty
Aby wyjść naprzeciw wymaganiom naszych klientów w kwestiach finansowych dla każdego tworzymy osobną ofertę cenową. Wykazujemy dużą elastyczność przy udzielaniu upustów cenowych. Wysokość ewentualnego rabatu zależy od częstotliwości współpracy, ilości wypożyczanych urządzeń, czy też wynajmu sprzętu w dni powszednie.

Wynajem

  • Podstawowa cena wynajmu obejmuje:
  • montaż i demontaż sprzętu
  • ubezpieczenie OC dla korzystających z urządzeń
  • profesjonalna obsługa urządzenia oraz jego nadzór (nie ochrona)
  • transport do miejsca imprezy (poza terenem śląska odpłatność do uzgodnienia)

Miejsce imprezy
Teren, na którym montowane będą urządzenia powinien być:

  • w miarę równy, najlepiej trawiasty
  • oczyszczony z ostrych  i wystających przedmiotów (tj. kamienie, szkło), które mogłyby uszkodzić urządzenia lub zagrozić bezpieczeństwu osób korzystających ze sprzętów
  • na miejscu powinien być zapewniony dostęp do źródła prądu 220~230 Vw przypadku atrakcji wodnych – woda.

Potrzebujesz szczegółowych informacji o naszej ofercie?
Zadzwoń pod numer:
Biuro tel/fax - (32)422 70 97
Dorota - 506 459 168
Damian - 504 084 904
E-mail: firmadoro@wp.pl 


Bezpłatna prezentacja firmy jest publikowana w ramach akcji społecznej Wydawnictwa Nowiny pn. „Kupuję – ratuję. Wspólnie ratujmy lokalne firmy i nasze miejsca pracy”, której celem jest wzajemna pomoc mieszkańców i przedsiębiorców w trudnych czasach pandemii.

Przedsiębiorco: napisz do nas na kontakt@nowiny.pl lub za pośrednictwem Facebooka, aby zgłosić również swoją firmę do bezpłatnej akcji.

Czytelniku i konsumencie: właśnie teraz możesz pomóc - sprawdź oferty firm w Twoim regionie na stronie akcji na nowiny.pl/kupuje-ratuje, rób zakupy w naszych lokalnych firmach i podaj akcję dalej! Pamiętaj: Twoje udostępnienie ma znaczenie!