Niedziela, 18 listopada 2018

imieniny: Klaudyny, Romana, Filipiny

RSS

Kultura

Zmiana dyrektora WCK Wodzisław

12.07.2013 18:41 | 3 komentarze | tora

W związku z przedłużającą się, zarazem usprawiedliwioną nieobecnością Nadii Mechine prezydent Mieczysław Kieca zdecydował dziś powierzyć funkcję dyrektora Wodzisławskiego Centrum Kultury Dorocie Krawczyk. Funkcję będzie pełnić od 15 lipca.

Zmiana dyrektora WCK Wodzisław
zdjęcie z profilu facebookowego Doroty Krawczyk
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Dorota Krawczyk nominację dyrektorską skomentowała na Facebooku słowami „Bardzo dziękuję za tę nominację. Jest to dla mnie ogromne wyróżnienie i wyzwanie zarazem. Wszystkich moich przyjaciół i sprzymierzeńców proszę o wsparcie, a ja obiecuję, że zrobię wszystko, by nie zawieść mojego ukochanego WCKu i osób, które zobaczyły we mnie potencjał. Do dzieła:)”

 

Dorota Krawczyk pracuje w Wodzisławskim Centrum Kultury od 2009 roku jako instruktor Impresariatu i reżyser Teatru Szydło. Zajmuje się wszelkimi kwestiami dotyczącymi organizacji imprez w Wodzisławiu, z naciskiem na ich promocję i reklamę. Odpowiada za wszelkie działania PR Wodzisławskiego Centrum Kultury, za jego wizerunek w mieście i poza jego granicami. Zajmuje się także planowaniem i realizacją kampanii promocyjnych w social, współpracuje z mediami.

 

 

Ludzie:

Mieczysław Kieca

Mieczysław Kieca

Prezydent Wodzisławia Śl.