Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Zgłoś komentarz do moderacji

Następujący komentarz zostanie przekazany do moderacji:

Sadze ze aby zrozumieć to co się wówczas działo trzeba cofnąć się w tamte czasy. tzw Armia Czerwona -"wyzwolicieli"- lecz także gwałcąca i tyranizująca kogo popadnie z nowa ideologią, nieszanująca nawet obywateli swojego narodu a z drugiej strony Polska jakże jeszcze Szlachecka , no i kościół hierarchów pochodzenia ziemiansko szlacheckiego który oprócz wiary posiadał niezłe zasobne majątki zdobyte na wiekach działalności. To jeden ogromny cały kocioł racji i wzajemnie przenikających się interesów w tym wolnościowych. Systemy totalitarne (hitleryzm,komunizm), z kolejnej strony tych którzy nie chcieli stracić przez wieki uzyskiwane swoje majątki, z następnej strony nawoływanie do prawdziwej wolnej Polski , ale pod czyim butem?! –gdyż wówczas inaczej być nie mogło, i w czyim wydaniu ,to się miało okazać.- ...Wówczas jednak wielu Polaków którzy widzieli jak deptana jest godność Polek i Polaków chciała walczyć w tej nierównej walce nie bacząc na te politycznointeresne przywary różnych nacji.. W całym tym kotle jest dla mnie jednak jedno pewne: Pan Bóg wiedział jak doprowadzić do demokratycznej wolności Polski którą my odziedziczyliśmy. Nie zdziwiwszy bym się jednak gdyby się okazało ze to tzw tow Kiszczak w głównej mierze przyczynił się do upadku komunizmu w Polsce. Ot taki psikus Boga ,kim się wysłużył? ....Dlaczego Bóg przez 40lat prowadził Naród Wybrany po pustyni, to wszyscy wiedza, dlaczego nie pozwolił aby Polska była od razu całkowite wolna-rozważmy: ?! On ma inny punkt widzenia niż człowiek. Za dużo było takich co powołując się na Boga uzasadniali swoje prawa do ziemi i lecz Bóg to był dla Nich tak naprawdę tylko frazes usprawiedliwienia Ich poczynań i praw do władzy a nie Istota Najwyższa.
Napisany przez ~Kuuuuuba, 05.03.2023 11:28
W powodzie zgłoszenia wpisz jak najwięcej informacji. Możesz pozostawić do siebie numer kontaktowy.

Wysyłając zgłoszenie, zgadzasz się z postanowieniam regulaminu dotyczącymi zbierania, przechowywania oraz przetwarzania danych.
Twoje zgłoszenie zostaje wysłane z adresu IP: 3.214.184.223 / ec2-3-214-184-223.compute-1.amazonaws.com
CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)