Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Zgłoś komentarz do moderacji

Następujący komentarz zostanie przekazany do moderacji:

Ja tylko jednego nie rozumiem turboGroszek. Dlaczego ty mnie zaczepiasz? To rodzaj masochizmu czy próba dowartościowania się na forum? Nie zareagowałem na twój wpis który jak zwykle jest w kilku miejscach nieprawdziwy bo to już nie pierwszy raz. Po prostu mi się nie chce z tobą użerać . Ty mnie zaczepiłeś więc odpisałem. Gdybyś - zanim coś napiszesz - sprawdził fakty to można by z tobą dyskutować ale ty za fakty przyjmujesz to co ci się wydaje ze jest faktem. W internecie są setki wpisów użytkowników kotłów na ekogroszek. M. in. piszą ile zużywają paliwa. Jeśli ktoś pisze że zużywa latem więcej niż 150 kg miesięcznie na rodzinę to dostaje info że niewłaściwie go eksploatuje. Twierdzenie że latem taki kocioł zużywa w domu jednorodzinnym kilka ton węgla na ogrzewanie wody to po prostu bzdura. Wystarczy 5 minut i miałbyś rzetelną wiedzę. C.d. w drugim wpisie.
Napisany przez Oberwator_R, 19.11.2021 07:53
W powodzie zgłoszenia wpisz jak najwięcej informacji. Możesz pozostawić do siebie numer kontaktowy.

Wysyłając zgłoszenie, zgadzasz się z postanowieniam regulaminu dotyczącymi zbierania, przechowywania oraz przetwarzania danych.
Twoje zgłoszenie zostaje wysłane z adresu IP: 3.235.176.80 / ec2-3-235-176-80.compute-1.amazonaws.com
CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)