Informacje
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Zozole ze złotym medalem. Cukierki Mieszko docenione przez konsumentów

Zozole Mixer kaktus & cytryna, Michaszki Junior oraz linia cukierków funkcjonalnych Eukalitpus uzyskały największe uznanie konsumentów i zdobyły nagrody "Najlepszy Produkt – Wybór Konsumentów 2018". 

Zozole ze złotym medalem. Cukierki Mieszko docenione przez konsumentów

Złoty medal powędrował do cukierków Zozole Mixer kaktus & cytryna, zaś srebrne medale do czekoladowych cukierków Michaszków Junior oraz linii cukierków funkcjonalnych Eukaliptus.

Uroczystość wręczenia nagród odbyła się 18.01 w Warszawie, w hotelu Polonia Palace.

Plebiscyt organizowany jest przez Wydawnictwo Gospodarcze – wydawcę m.in. Wiadomości Handlowych. Celem badania Najlepszy Produkt – Wybór Konsumentów® jest wyłonienie, na podstawie opinii konsumentów, najlepszych produktów FMCG (z ang. fast-moving consumer good, pol. produkty szybkozbywalne) trafiających do sprzedaży w ciągu minionego roku.


Mieszko to firma, której historia jest nierozerwalnie związana z Raciborzem. Choć obecnie siedziba władz spółki znajduje się w Warszawie, to cała produkcja oraz gros działów wsparcia funkcjonuje w Raciborzu.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].