Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.
Numer: 19 (328) Data wydania: 09.05.06

Fotonowinki

Witam! Mam na imię Emilka. Moja mama przytuliła mnie po raz pierwszy 22 kwietnia o godzinie 9:20. Tuż po przyjściu na świat moja waga wynosiła 3570 g, a długość 56 cm. Jestem córeczką Danuty i Rafała Jęczmionków z Bełsznicy. Cześć! Ta mała kruszynka to ja – Emilka Pasionek. Przyszłam na świat 24 kwietnia o godzinie 17:30. Zaraz po urodzeniu ważyłam 4280 g i miałam 54 cm długości. Jestem drugim dzieckiem Joanny i Zbigniewa z Jastrzębia. Pozdrawiam mojego brata Szymona. Dzień dobry! Ten śliczny mały chłopczyk to ja – Karol. Urodziłem się 25 kwietnia o godzinie 17:35. Zaraz po przyjściu na świat ważyłem 3950 g i miałem 54 cm długości. Jestem drugą pociechą Moniki i Michała Kłosoków z Jastrzębia. Przesyłam buziaki mojemu bratu Kamilowi. Witam! Nazywam się Kinga Stępień. Moja mama przytuliła mnie po raz pierwszy 26 kwietnia o godzinie 8:05. Tuż po przyjściu na świat moja waga wynosiła 3800 g, a długość 56 cm. Jestem drugą córeczką Wiolety i Mariusza z Wodzisławia. W domu czeka na mnie moja siostrzyczka Gabrysia. Dzień dobry! Ten śliczny mały chłopczyk to ja – Maciuś Mitko. Urodziłem się 27 kwietnia o godzinie 10:10. Zaraz po przyjściu na świat ważyłem 4100 g i miałem 60 cm długości. Jestem pierwszym synkiem Agnieszki i Wojciecha z Gołkowic. Dzień dobry! Nazywam się Rafał Wiktor Bugla. Przyszedłem na świat 24 kwietnia o godzinie 16:45. Zaraz po urodzeniu ważyłem 4280 g i miałem 62 cm długości. Jestem drugim dzieckiem Anny i Adama z Wodzisławia. Pozdrawiam mojego brata Miłosza. Cześć! Ta mała dziewczynka na zdjęciu to ja – Paulinka Musioł. Świat przywitał mnie 26 kwietnia o godzinie 8:40. Zaraz po urodzeniu ważyłam 3270 g i miałam 57 cm długości. Jestem drugim dzieckiem Aleksandry i Krzysztofa z Turzy. Pozdrawiam mojego brata Szymon. Cześć! Ten uroczy maluszek na zdjęciu to ja. Mam na imię Radosław. Urodziłem się 22 kwietnia o godzinie 12:16. Ważyłem wtedy 3450 g i miałem 54 cm wzrostu. Jestem pierwszą pociechą Eweliny i Przemka z Wodzisławia. Witam! Nazywam się Robert Mrozek. Moja mama przytuliła mnie po raz pierwszy 23 kwietnia o godzinie 3:50. Tuż po przyjściu na świat moja waga wynosiła 2600 g, a długość 54 cm. Jestem trzecim dzieckiem Haliny i Przemysława z Jejkowic. Nazywam się Szymon Ostrzołek. Świat przywitał mnie 24 kwietnia o godzinie 7:05. Zaraz po urodzeniu ważyłem 3680 g i miałem 60 cm długości. Jestem drugim synkiem Moniki i Jarosława z Łazisk. Witamy! Jesteśmy córeczkami Aliny i Damiana Polników z Krzyżanowic. Rodzice nie zdecydowali jeszcze jakie imiona będziemy nosiły. Urodziłyśmy się 20 kwietnia. Starsza z nas przyszła na świat o godzinie 6:55, ważyła 2100 g i miała 46 cm długości. Młodsza urodziła się dwie minuty później, miała 52 cm wzrostu i wagę 2560 g. W domu czeka na nas starsze rodzeństwo: siostry Karolina i Oliwia oraz brat Artur. Witam! Nazywam się Karolina Stylok. Moja mama przytuliła mnie po raz pierwszy 26 kwietnia o godzinie 16:50. Tuż po przyjściu na świat moja waga wynosiła 2750 g, a długość 52 cm. Jestem drugą córeczką Katarzyny i Pawła z Jastrzębia. Pozdrawiam moją siostrzyczkę Olę. Witajcie! Mam na imię Agata. Przyszłam na świat 21 kwietnia o godzinie 22:10. Zaraz po urodzeniu ważyłam 2800 g i miałam 49 cm długości. Jestem córeczką Iwony i Krzysztofa Klonów z Bluszczowa. Cześć! Ten uroczy maluszek na zdjęciu to ja. Mam na imię Bartosz. Urodziłem się 22 kwietnia o godzinie 8:40. Ważyłem wtedy 3800 g i miałem 57 cm wzrostu. Jestem pierwszą pociechą Aleksandry i Roberta Strojnych z Żor. Dzień dobry, mam na imię Bartosz. Moja mama zobaczyła mnie po raz pierwszy 20 kwietnia o godzinie 16:00. Zaraz po przyjściu na świat ważyłem 4040 g i miałem 55 cm wzrostu. Jestem pierwszym synkiem Anny i Mariusza Zimnych z Wodzisławia. Nazywam się Jan Kabut. Świat przywitał mnie 21 kwietnia o godzinie 16:10. Zaraz po urodzeniu ważyłem 3990 g i miałem 60 cm długości. Jestem drugim synkiem Joanny i Jacka z Pszowa. Witam! Nazywam się Kamil Krauze. Moja mama przytuliła mnie po raz pierwszy 22 kwietnia o godzinie 13:30. Tuż po przyjściu na świat moja waga wynosiła 3253 g, a długość 54 cm. Jestem pierwszym dzieckiem Iwony i Tomasza z Rybnika. Witajcie! Mam na imię Karol. Przyszedłem na świat 21 kwietnia o godzinie 11:10. Zaraz po urodzeniu ważyłem 3160 g i miałem 56 cm długości. Jestem synkiem Sybilli i Bartłomieja Matuszków z Czyżowic. Nazywam się Karolina Czułyt. Świat przywitał mnie 21 kwietnia o godzinie 21:15. Zaraz po urodzeniu ważyłam 3370 g i miałam 53 cm długości. Jestem drugą córeczką Iwony i Tomasza z Jastrzębia. Cześć! Ten uroczy maluszek na zdjęciu to ja – Kubuś i moja mama Iza. Urodziłem się 22 kwietnia o godzinie 19:26. Ważyłem wtedy 3350 g i miałem 54 cm wzrostu. W domu, w Rybniku czeka już na mnie mój tata Waldemar i starszy brat Kamil. Dzień dobry, mam na imię Maksymilian. Moja mama zobaczyła mnie po raz pierwszy 21 kwietnia o godzinie 18:40. Zaraz po przyjściu na świat ważyłem 3350 g i miałem 57 cm wzrostu. Jestem synkiem Katarzyny i Michała Warchołów z Pszowa. Pozdrawiam moją siostrę Wiktorię i brata Kacpra. Nazywam się Oliwia Kuszkowska. Świat przywitał mnie 22 kwietnia o godzinie 19:25. Zaraz po urodzeniu ważyłam 3500 g i miałam 57 cm długości. Jestem córeczką Agnieszki i Mariusza z Rybnika. Nazywam się Paulina Pawelec. Świat przywitał mnie 19 kwietnia o godzinie 20:45. Zaraz po urodzeniu ważyłam 3700 g i miałam 59 cm długości. Jestem pierwszą pociechą Agnieszki i Przemysława z Czyżowic. Dzień dobry, ten mały przystojniak to ja. Mam na imię Przemek. Moja mama zobaczyła mnie po raz pierwszy 20 kwietnia o godzinie 9:05. Zaraz po przyjściu na świat ważyłem 3340 g i miałem 58 cm wzrostu. Jestem pierwszym synkiem Aleksandry i Sławomira Tomiczków z Nowej Wsi.