Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.
Numer: 48 (305) Data wydania: 29.11.05

Radosne śpiewanie

Kilkanaście zespołów wzięło udział w VI Powiatowych Spotkaniach z Piosenką Religijną. Patronat prasowy nad koncertem objęły „Nowiny Wodzisławskie”.
Spotkania odbyły się jak zawsze w sali widowiskowej Domu Pomocy Społecznej w Gorzycach. Wielu podopiecznych tej placówki przyszło posłuchać wykonywanych piosenek, ale większość publiczności stanowiły dzieci i młodzież. W przerwach między występami odbywały się konkursy z nagrodami, które ufundowali sponsorzy. Gwiazdą imprezy była Magda Anioł z zespołem, jej koncert zgromadził bardzo wielu słuchaczy.
 
W ocenie wielu osób koncert był rewelacyjny, publiczność była zachwycona – mówi Wiesława Parma, organizatorka Spotkań.  Magda Anioł przez pół godziny po występie podpisywała swoje płyty. W organizacji imprezy pomagali wolontariusze z Zespołu Szkół Technicznych i II LO w Wodzisławiu oraz pracownicy DPS.
 
(jak)