Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Jako największe wydawnictwo w regionie przekazujemy co tydzień naszym czytelnikom najbardziej aktualne informacje na stronach tygodników: Nowiny Raciborskie i Nowiny Wodzisławskie, ukazujących się na obszarze zamieszkałym przez prawie 300 tys. mieszkańców Śląska!

Wydajmy również miesięcznik Magazyn Rybnicki Nowiny.pl dla mieszkańców Rybnika i okolic, który jest bezpłatnie dystrybuowany w Rybniku. Magazyn jest kontynuacją działalności Tygodnika Rybnickiego, który wydawaliśmy z powodzeniem przez 10 lat w powiecie rybnickim.

Jesteśmy również wydawcą kwartalnika „AGRONOWINY", który jest cykliczną publikacją na temat rolnictwa w powiatach raciborskim, głubczyckim i w części kędzierzyńsko-kozielskiego.

Dzięki reklamie publikowanej w naszych tytułach możecie Państwo skutecznie realizować kampanie reklamowe na terenie powiatu raciborskiego, wodzisławskiego, rybnickiego, głubczyckiego i części kędzierzyńsko-kozielskiego.

Nowiny Raciborskie, Nowiny Wodzisławskie, bezpłatny Magazyn Rybnicki Nowiny.pl i Agronowiny są liderami na swych rynkach czytelniczych i reklamowych. Dla nas zawsze najważniejszy jest klient. Dzięki kreatywności i elastyczności w przygotowywaniu kampanii reklamowych zgodnie z potrzebami naszych klientów zaufało nam do dziś większość firm w regionie. Zapraszamy do współpracy.

Rok wydania:
13 (1612) 28.03.23
13 (1166) 28.03.23
12 (1611) 21.03.23
12 (1165) 21.03.23
11 (1610) 14.03.23
11 (1164) 14.03.23
10 (1609) 07.03.23
10 (1163) 07.03.23
9 (1608) 28.02.23