Niedziela, 19 maja 2019

imieniny: Iwa, Piotra, Celestyna

RSS

Natalia, Sabina i Magda - najlepsze z najlepszych [ZDJĘCIA]

28.04.2017 12:12 | 0 komentarzy | (q)

Dziś w Raciborskim Centrum Kultury odbyło się pożegnanie uczniów klas maturalnych CKZiU nr 1. Uczennice z najlepszymi wynikami w nauce: Natalia Tomaszczykiewicz, Sabina Biczysko i Magdalena Szuba zostały wpisane do Złotej Księgi. 

Natalia, Sabina i Magda - najlepsze z najlepszych [ZDJĘCIA]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Najlepsi uczniowie CKZiU nr 1 w Raciborzu otrzymali dyplomy oraz nagrody ufundowane przez Radę Rodziców Centrum a ich Rodzice otrzymali listy gratulacyjne.

Uczniowie wpisani do Złotej Księgi Absolwentów Centrum (szczególne wyróżnienie za wyniki w nauce, osiągnięcia w konkursach i olimpiadach, zaangażowanie w życie szkoły oraz całokształt pracy):

Natalia Tomaszkiewicz, Sabina Biczysko, Magdalena Szuba.

Pozostali uczniowie, którzy otrzymali świadectwa z wyróżnieniem

1. Patrycja Kurfeld, Michaela Wiktorin , Dominika Piszczan, Katarzyna Fidler, Agnieszka Ściborski, Sandra Koza, Weronika Świerczek, Nicole Lepiorz.

2. Hanna Mrozek, Natalia Staisz, Paulina Kuźniar, Łucja Przybyła.

3. Paulina Mosler, Szymon Hanusek, Patrycja Hanka, Paulina Michna.

4. Łukasz Cuber, Mikołaj Tytko, Daria Szemiel, Kacper Szyszko, Laura Cebula.

5. Agnieszka Gilge, Patryk Hamiga, Simona Tłuczykont, Daniel Jary.

6. Katarzyna Komor, Emilia Kalinowska, Natalia Reczuch, Ewa Kałuża, Paulina Morcinek

7. Adrian Biegun, Daniel Cieśla, Paulina Hanka, Karolina Kirchniawy, Rafał Pulka, Stefania Stosiek, Ewelina Strzeduła, Darina Węglorz.

Uczniowie, którzy wyróżnili się postawą i zaangażowaniem w życie Centrum:

Patrycja Kurfeld, Simona Achtelik, Julia Sycz, Agnieszka Gadżała, Martina Pendziałek, Mirela Chruściel, Karolina Lizoń, Patrycja Hanka, Justyna Świerczek, Dorota Gębska, Dominika Siwiec, Patryk Szaran, Aleksandra Zięć, Jolanta Pelc, Sabina Biczysko, Daniel Jary, Działa Patrycja, Skupin Anika, Gilge Agnieszka, Robert Niewiera, Paulina Morcinek.

Za wkład pracy w Samorządzie Uczniowskim:

Patrycja Kurfeld, Michaela Wiktorin, Dominika Piszczan, Dżesika Pocentajło, Sebastian Wróbel, Daria Szemiel, Kacper Szyszko, Patryk Hamiga, Tomasz Suchecki, Tomasz Olejnik, Katarzyna Komor, Aleksandra Buczyńska, Magdalena Szuba, Stefania Stosiek, Maciej Ekiert, Oliver Bobrzik, Robert Niewiera.