Lifestyle
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Działo się. Pierwszy dzień Drift Open w Kietrzu za nami

W dniu wczorajszym odbyło się oficjalne rozpoczęcie Zawodów Drift Open w Kietrzu. Imprezę ze sceny rozpoczęli Burmistrz Kietrza Pani Dorota Przysiężna-Bator oraz Dorektor Centrum Kultury i Sportu TKALNIA Michał Fita.

Działo się. Pierwszy dzień Drift Open w Kietrzu za nami
W dniu wczorajszym odbyło się oficjalne rozpoczęcie Zawodów Drift Open w Kietrzu. Fot. Tkalnia

Zawodników na tor przygotowany w centrum miasta wprowadziła parada motocykli, w której uczestniczył na swojej maszynie również Zastępca Burmistrza Kietrza Marceli Głogiewicz.

Zaciekłe walki w kwalifikacjach toczyli kierowcy w klasie PRO i MASTERS, a w niedzielne popołudnie będziemy mogli zobaczyć emocjonujące pojedynki z udziałem m.in. Jacka Olejnika z Kietrza (MASTERS).

Po treningach na torze pojawili się kierowcy gokartów, którzy również dali popis świetnych umiejętności.

Po zawodach na scenę weszła Kamila Krawczyk, a zaraz po niej publiczność rozgrzewał zespół TABU.

/Materiały prasowe/

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].