Lifestyle
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Gościnny występ Organka podczas koncertu T.LOVE „King!” 22 maja w Gliwicach! [ZAPOWIEDŹ]

Do wyjątkowego koncertu „King!” w wykonaniu zespołu T.LOVE, który odbędzie się 22 maja w Arenie Gliwice, dołącza Gość Specjalny – TOMASZ ORGANEK.

Gościnny występ Organka podczas koncertu T.LOVE „King!” 22 maja w Gliwicach! [ZAPOWIEDŹ]

T.Love to zespół, który bez wątpienia lubi robić miłe niespodzianki. Powrót na scenę muzyczną po 5 latach przerwy w działalności, premiera nowej płyty, 40-lecie istnienia zespołu w składzie z „Kinga!” – to oczywiste powody, dla których warto wybrać się na gliwicki koncert. Teraz otrzymujemy jeszcze jeden argument. Podczas koncertu T.Love, który będzie miał miejsce 22 maja, na gliwickiej scenie gościnnie wystąpi Tomasz Organek, ceniony polski muzyk i kompozytor, współzałożyciel i członek zespołu SOFA, twórca projektu Organek.

Pięć wyrazistych osobowości: Muniek Staszczyk, Jan Benedek, Jacek Perkowski, Paweł Nazimek, Sidney Polak. Przy nich gościnnie Tomasz Organek. Lepszego połączenia chyba nie mogliśmy sobie wyobrazić. Największe hity, ale i nowe utwory. Wspomnienia, ale i nowy dorobek artystyczny. W takim składzie i z takim repertuarem z pewnością będzie to najlepsza rockowa impreza w tym roku!

Bilety do nabycia:

/materiały prasowe/

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~kogies (31.42. * .247) 17.05.2022 08:55

Aktualne info - /goingapp.pl/wydarzenie/t-love-koncert-king/maj-2022 Jest wesoło i to mi się podoba. Jeśli podejdziecie do tego jak należy, to będzie spoko, ale dopiero czas pokaże, w jakim to pójdzie kierunku. Na pewno na nudę narzekać nie możemy.