Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

OSiR zaprasza na warsztaty gier barowych

To pierwsze z 4 działań przewidzianych w ramach realizacji polsko-czeskiego projektu. Kolejne już w listopadzie, Transgraniczny Turniej Gier Barowych GraMY a następne w przyszłym roku, Turniej Kręglarski w Opavie oraz podsumowanie projektu w Raciborzu.

OSiR zaprasza na warsztaty gier barowych
Czytasz ten artykuł w ramach limitu 10 artykułów.

Zarejestruj się lub zaloguj aby korzystać z portalu bez ograniczeń!
Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać.
Zarejestruj się
Zostało Ci 9 artykułów do przeczytania.
Zarejestruj się lub zaloguj i czytaj bez ograniczeń!

Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać!

Najważniejsze informacje:

  • kiedy: 17.10.2021 r.,
  • godzina: 13.00,
  • gdzie: Kręgielnia OSiR Racibórz,
  • liczba miejsc ograniczona,
  • udział w warsztatach jest bezpłatny.

Każdy uczestnik warsztatów otrzyma pamiątkowy gadżet oraz dyplom uczestnictwa w warsztatach. Ponadto na uczestników czeka darmowy bufet kawowy oraz grill. Zapisy w punkcie informacji Krytej Pływalni H20stróg, pod nr tel. 324153717 oraz mailowo: sport@osirraciborz.pl.

Warsztaty gier barowych są organizowane w ramach projektu pn.: Transgraniczny Turniej Gier Barowych GraMY. Celem projektu jest stała współpraca polsko-czeskich drużyn oraz wypromowanie sportów barowych jako atrakcyjnej formy spędzania czasu wolnego. Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu Państwa RP "Przekraczamy granice".

źródło: OSiR

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].