Poniedziałek, 17 maja 2021

imieniny: Sławomira, Paschalisa, Weroniki

RSS

Łosoś atlantycki – najpopularniejsza ryba w Polsce i na świecie.

12.12.2020 09:00 | 0 komentarzy | EK

Starannie dobieramy dostawców, dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić Wam najlepszego z najlepszych łososi. Naszym dostawcą łososia jest firma, która posiada certyfikaty MSC, ASC, Global GAP, a co najważniejsze jest jedynym hodowcą na świecie, który posiada odmianę Łososia mającą swoje korzenie w wodach dzikich rzek zachodniej Norwegii.

Łosoś atlantycki – najpopularniejsza ryba w Polsce i na świecie.
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Noriva chce Cię przekonać do spożywania większej ilości swoich produktów a w szczególności łososia.

Łosoś jest dobry, to jasne, ale faktem jest, że Nasz łosoś jest najlepszy. Jesteśmy również pewni tego, że łosoś jest dobrem, a dlaczego? – oto odpowiedź: kwasy tłuszczowe Omega-3 wspomagają rozwój i funkcjonowanie Twojego mózgu – a przecież mózg Ci się przydaje

Nasze przysmaki łososiowe są specjalnie ręcznie przygotowane oraz nadziewane farszem pieczarkowym oraz szpinakowym.

Łosoś nie zawiera żadnych konserwantów jest wędzony tradycyjnie, dymem, powstałym przy spalaniu drewna bukowo – olchowego, który nadaje delikatny łososiowy kolor.

Firma Neptun jako właściciel marki NORIVA stawia na jakość produkowanych asortymentów, a nasze produkty kierujemy do rodzin, których filozofią jest zdrowe życie i zdrowe żywienie.

„Wierzymy, że można myśleć inaczej i dzięki takiej postawie od lat tworzymy zdrowe produkty, bez konserwantów, smaczne dla konsumenta”


Prezentacja jest opublikowana w ramach pierwszego społecznego projektu medialnego pn. "Kupuję-smakuję. Wybieram polskie produkty"

Skontaktuj się z nami już dziś i zamów własną prezentację. Napisz na: reklama@nowiny.pl   

Zobacz również szczegóły projektu tutaj: https://www.nowiny.pl/171132-producenci-wytworcy-i-sprzedawcy-polskiej-zywnosci-startujemy-z-pierwszym-spolecznym-projektem-medialnym-na-rynku-spozywczym.html