Czwartek, 12 grudnia 2019

imieniny: Aleksandra, Adelajdy, Dagmary

RSS

Patrol

Policjanci poszukują świadków tragicznego wypadku w Raciborzu-Markowicach

06.11.2018 08:48 | 1 komentarz | żet

Komenda Powiatowa Policji w Raciborzu, poszukuje naocznych świadków wypadku drogowego, do którego doszło 3 listopada około godz. 12.30 na ul. Odrodzenia w Raciborzu. Doszło tam do czołowego zderzenia renault i forda. W następstwie wypadku kierowca i pasażerka forda ponieśli śmierć.

Policjanci poszukują świadków tragicznego wypadku w Raciborzu-Markowicach
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

- Zwracamy się z prośbą do świadków tego zdarzenia, w szczególności do kierujących pojazdami będącymi naocznymi świadkami przebiegu wypadku o kontakt osobisty z prowadzącym postępowanie w Komendzie Powiatowej Policji w Raciborzu przy ul, Bosackiej 42 lub telefoniczny pod numerem 32 459 42 34, bądź numerem alarmowym - informuje kom. Mirosław Szymański, rzecznik prasowy KPP w Raciborzu.

Prośba policji jest skierowana w szczególności do mężczyzny, który zatrzymał się na miejscu wypadku, a następnie odjechał, jeszcze przed przyjazdem służb ratunkowych. Kierowca miał na sobie odzież w zielonym kolorze. - Ponadto zwracamy się z apelem do kierowcy pojazdu, który najprawdopodobniej był wyprzedzany przez samochód marki renault megane o pilny kontakt telefoniczny z Wydziałem Kryminalnym Komendy Powiatowej Policji w Raciborzu, pod numerem 32 459 42 34 bądź numerem alarmowy - dodaje M. Szymański.


Zobacz również: