Poniedziałek, 27 stycznia 2020

imieniny: Angeliki, Przybysława, Ilony

RSS

Patrol

Zderzenie czołowe w Markowicach. Nie żyją dwie osoby. Sprawca był pijany

03.11.2018 13:36 | 15 komentarzy | (q)
Ostatnia aktualizacja: 04.11.2018 09:00

TEKST AKTUALIZOWANY

3 listopada przed godziną 13.00 na ul. Odrodzenia w Markowicach doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych renault megane i forda fiesty.

Zderzenie czołowe w Markowicach. Nie żyją dwie osoby. Sprawca był pijany
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Zadysponowano tam 3 zastępy PSP oraz 2 jednostki OSP. Strażcy rozpoczęli resuscytację krążeniowo-oddechową dwóch osób - mężczyzny i kobiety, podróżujących jednym z tych samochodów - niestety obie osoby nie żyją. Kierowca drugiego o własnych siłach opuścił pojazd. Na chwilę obecną droga w kierunku Raszczyc jest zamknięta.

Bryg. Roland Kotula o wypadku

[AKTUALIZACJA]

Do zdarzenia doszło dziś około godziny 12.30 na ulicy Odrodzenia w Markowicach. Ze wstępnych ustaleń drogówki wynika, że w wypadku uczestniczył 36-letni mieszkaniec Pajęczna, kierujący samochodem Renault jadący z Markowic w stronę Raszczyc oraz drugi pojazd Ford, który poruszał się w stronę Raciborza. W wyniku odniesionych obrażeń 42-letni kierowca Forda i jego 41-letnia pasażerka ponieśli śmierć na miejscu. Jak ustalili mundurowi z drogówki 36-latek był nietrzeźwy, gdyż po przebadaniu alkomat w jego organizmie wykazał ponad jeden promil alkoholu. Policjanci wyjaśniają dokładne przyczyny i okoliczności tego tragicznego wypadku.

W galerii publikujemy zdjęcia policji ku przestrodze.