Piątek, 21 września 2018

imieniny: Jonasza, Mateusza, Hipolita

RSS

Jesteś świeżo upieczoną mamą, spodziewasz się dziecka ? Poznaj listę najpotrzebniejszych artykułów z apteki

12.07.2018 15:15 | 0 komentarzy | MK

Ciąża i macierzyństwo to jeden z najpiękniejszych okresów w życiu kobiety, a przy tym niepozbawiony stresu i napięć - głównie związanych z nową sytuacją. Ciągłe zamartwianie się o zdrowie maleństwa, dbanie o jego rozwój i potrzeby, ale także walka ze zmęczeniem i własnym ciałem. Dobrze mieć sprawdzonego sojusznika w codziennych zmaganiach albo chociaż pełne zaopatrzenie w niezbędne dla każdej mamy artykuły. Miejsc, w których kupić możemy produkty dla kobiet spodziewających się dziecka i świeżo upieczonych mam jest wiele, ale tylko w aptece otrzymamy bezpieczne kosmetyki, zioła, maści związane z laktacją, czy potrzebne środki higieniczne. Kiedy pogoda utrudnia nam wyjście z domu albo nie mamy z kim zostawić maleństwa, najlepszą decyzją będą zakupy w aptece internetowej.

Jesteś świeżo upieczoną mamą, spodziewasz się dziecka ?  Poznaj listę najpotrzebniejszych artykułów z apteki
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Zakupy bez wychodzenia z domu? Kup zasypkę w aptece online!

Przyszłe mamy mogą wcześniej przygotować listę artykułów, które będą niezbędne po urodzeniu dziecka. Na pierwszym miejscu znajdą na pewno podkłady zabezpieczające pościel i materac oraz pieluszki. Poza tym należy pamiętać o właściwej pielęgnacji niemowlęcia od pierwszych dni życia. Kąpiele w specjalnych, przeznaczonych dla delikatnej skóry maleństwa preparatach, oliwki pudry i zasypki czy maść na odparzenia przydadzą się na półce w każdym dziecinnym pokoiku. Latem warto zwrócić uwagę na środki przeznaczone do opalania dla najmłodszych. Przede wszystkim muszą być one bezpieczne w stosowaniu, niepowodujące podrażnień, a jednocześnie posiadające najwyższy filtr UV. Podobnie z kremami na zimę, które wprawdzie miewają znacznie cięższą konsystencję, jednak zachowują wysoką ochronę przeciwsłoneczną. Wszystkie te produkty można wygodnie i tanio zamówić online, wystarczy sprawdzona apteka internetowa.

Maluszek nie może jeść wszystkiego. Zamów mleko w proszku na pierwsze dni

Zdarza się tak, że świeżo upieczona mama nie może karmić swojego dziecka. Najlepszym rozwiązaniem będzie wtedy wybór odpowiedniego mleka w proszku, dobranego stosownie do wieku dziecka. Na rynku znajduje się bardzo duży wybór mleka modyfikowanego, w tym również takie, które przeznaczone są dla dzieci cierpiących na alergię na laktozę i sacharozę (w tym na białko mleka krowiego) czy w przypadku występowania kolki jelitowej.

Niemowlęce problemy to wielka sprawa dla rodziców. Jak poradzić sobie z kolką i ząbkowaniem?

Jako rodzic, warto zorientować się w ofercie aptek działających online. Polecana apteka internetowa, np. apteka Aptisan, posiada cały asortyment przeznaczony dla maleństwa. Dotyczy to nie tylko podstawowych środków higienicznych, mleka czy kosmetyków, ale również poważniejszych niemowlęcych problemów związanych z ząbkowaniem i kolką. Specjalne kropelki zlikwidują problemy trawienne niemowlęcia, a rodzicom zaoszczędzą dodatkowego stresu. Dobra apteka internetowa w katalogu swoich produktów ma także specjalne żele na wyrzynające się ząbki, czasami też specjalne gryzaki wodne, które można schładzać w lodówce. Mając tak profesjonalnie zaopatrzoną aptekę online dodaną do ulubionych zakładek, każda mama może spać spokojnie, a gdy skończą się pieluszki lub mleko, po prostu dokonać zakupów z domu.

Materiał zewnętrzny