Czwartek, 22 sierpnia 2019

imieniny: Cezarego, Zygfryda, Marii

RSS

Apel do wójta – ogrodnika - czyli Złośliwy Przegląd Miesiąca

29.04.2015 15:59 | 0 komentarzy | web

Radny Artur Osak wytknął wójtowi Rudnika Alojzemu Pieruszce kiepską jakość gminnej strony internetowej, która w ubiegłorocznym rankingu Wydawnictwa Nowiny została oceniona najgorzej w regionie.

Apel do wójta – ogrodnika - czyli Złośliwy Przegląd Miesiąca
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Wójt jest sceptyczny co do jej modernizacji, gdyż jego zdaniem „dorysowanie kwiatków na stronie niczego nie zmieni”. Skoro wójt nowych kwiatków sadzić nie chce, to przyjrzyjmy się jak uprawia te, które już na niej kwitną. Szczególnie interesujący jest klomb pod tytułem „Biuletyn Informacji Publicznej”. Można się tu dowiedzieć, że ostatnie zarządzenie wójt wydał 31 sierpnia 2012 r., ostatnie wybory w Rudniku odbyły się w 2011 roku, ostatni konkurs na stanowisko urzędnicze był w kwietniu 2013 roku (z niewiadomym rozstrzygnięciem!), a obwieszczenia w dziale „Aktualności” kończą się w październiku 2013 roku. Takich „ładnych kwiatków” jest znacznie więcej. Może by im chociaż zmienić wodę?

Bożydar Nosacz

Zobacz pozostałe teksty Bożydara


Masz informację, która nadawałaby się do tej rubryki i chcesz się nią podzielić? Napisz: bozydar.nosacz@outlook.com


Opinie oraz treści zawarte w rubryce WebKrytyka przedstawiają wyłącznie własne zdanie autorów i mogą ale nie muszą odzwierciedlać poglądów redakcji. Masz coś ciekawego do przekazania szerszemu gronu - zapraszamy na łamy portalu nowiny.pl - opublikujemy Twój felieton bezpłatnie. Wyślij swoje przemyślenia na adres webkrytyka@nowiny.pl. Redakcja zastrzega sobie prawo odmowy publikacji materiału.

Ludzie:

Alojzy Pieruszka

Alojzy Pieruszka

Były wójt gminy Rudnik.

Artur Osak

Artur Osak

Radny gminy Rudnik.