Wtorek, 1 grudnia 2020

imieniny: Natalii, Blanki, Eligiusza

RSS

Kultura

Epidemia na Śląsku:

Uczniowie i studenci wejdą do RCK ze zniżką

13.01.2015 09:08 | 0 komentarzy | ż

Do tej pory na 50-procentową obniżkę ceny biletu na wydarzenia organizowane przez Raciborskie Centrum Kultury mogli liczyć seniorzy posiadający kartę "Senior 60+". Od teraz uprawnionych do tańszych wejściówek będzie więcej. Kto skorzysta?

Uczniowie i studenci wejdą do RCK ze zniżką
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas
styczeń
16 piątek

Anna Maria Jopek wystąpi w Raciborskim Centrum Kultury

Start 16.01.2015 o godz. 18:00 cena biletu: 35-70

Po tańsze o połowę bilety na wydarzenia organizowane przez Raciborskie Centrum Kultury, poza seniorami, mogą od teraz sięgnąć też posiadacze karty "Rodzina +". Wcześniej ze zniżek mogli korzystać tylko przy okazji imprez dla dzieci - najczęściej były to spektakle odbywające się w ramach Dziecięcej Sceny Teatralnej. Teraz członkowie większych rodzin będą mogli taniej wybrać się na każdą imprezę, pod warunkiem, że to wydarzenie organizowane przez RCK, a nie podmiot zewnętrzny (imprez zewnętrznych jest jednak o wiele mniej).

Kolejną grupą uprawnioną do tańszych biletów będą uczniowie i studenci. Dla młodzieży bilety, również z 50-procentowym upustem, za okazaniem legitymacji będą dostępne na balkonach bocznych (liczba miejsc ograniczona).

- Liczymy, że dodatkowe ulgi zachęcą osoby uprawnione do szerszego korzystania z naszej oferty - mówi Janina Wystub, dyrektor Raciborskiego Centrum Kultury.


Ze zniżek będzie można skorzystać już w najbliższy piątek - o godz. 16.00 na scenie Raciborskiego Centrum Kultury wystąpi Kwartet Anny Marii Jopek (oprócz wokalistki tworzą go: Krzysztof Herdzin, Piotr Nazaruk, Robert Kubiszyn). Cena biletu to 70 zł, uczniowie i studenci za 35 zł będą mogli wysłuchać koncertu na balkonach bocznych.

źródło: RCK

Ludzie:

Janina Wystub

Janina Wystub

Była dyrektor Raciborskiego Centrum Kultury w Raciborzu.