Czwartek, 29 października 2020

imieniny: Euzebii, Wiloletty, Narcyza

RSS

Anna Maria Jopek wystąpi w Raciborskim Centrum Kultury

Start 16.01.2015 o godz. 18:00 cena biletu: 35-70

16 stycznia 2015 r. o godz.18.00 na deskach Raciborskiego Centrum Kultury wystąpi Anna Maria Jopek. Towarzyszyć jej będą: Krzysztof Herdzin, Piotr Nazaruk i Robert Kubiszyn. - To najbardziej wszechstronna i szalona formacja z jaką pracuję - mówi Anna Maria Jopek.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Raciborskie Centrum Kultury

Racibórz, Chopina 21

Muzycy grają na niezliczonej ilości instrumentów, które potrafią zmieniać w trakcie trwania utworów. Kolory mienią się i przenikają, muzyka wymyka się konwencjom, gatunkom i formom. Zdaje się nie mieć żadnych ograniczeń. "Ten projekt to dużo cudownej zabawy, ale i wielkie wyzwanie” - mówią sami artyści.

Anna Maria Jopek - wokalistka, kompozytorka, improwizatorka, wizjonerka, pasjonatka. Nagrywa i koncertuje na całym świecie z najważniejszymi postaciami muzyki naszych czasów (m.in Pat Metheny, Youssu'n Dour, Bobby McFerrin, Ivan Linz, Branford Marsalis, Nigel Kennedy, Richard Bona, Oscar Castro-Neves, Makoto Ozone).

Wystąpiła na najbardziej prestiżowych scenach świata, takich jak: Carnegie Hall, Hollywood Bowl, Royal Festival Hall, Opera w Tokio i Tel Awiwie, Blue Note Tokyo, Santori Hall. Nagrywała w Studiach Real World u Petera Gabriela, Abbey Road w Londynie i Power Station w Nowym Jorku. Od 2000 roku jej muzyka jest wydawana na całym świecie. Sprzedała milion płyt, ale najbardziej ceni sobie kameralistykę i scenę blisko ludzi. Mieszka na warszawskim Żoliborzu i w lizbońskiej Alfamie.

Bilety w cenie 70 zł do nabycia w kasach RCK oraz na stronie www.rck.com.pl lub na www.kupbilecik.pl. Posiadacze karty "Senior 60+" mogą liczyć na zniżkę. UWAGA! Dla uczniów i studentów bilety w cenie 35 zł – balkony boczne /liczba miejsc ograniczona/.