Wtorek, 26 stycznia 2021

imieniny: Pauli, Polikarpa, Pauliny

RSS

RIG organizuje bezpłatne szkolenie dla przedsiębiorców

Start 10.04.2019 o godz. 10:00 wstęp wolny

Raciborska Izba Gospodarcza zaprasza przedsiębiorców na seminarium "Jak zwiększać sprzedaż i sięgać po zysk, którego nie widać?". Wydarzenie odbędzie się 10 kwietnia o godz. 10.00, a udział w nim jest bezpłatny. Liczba miejsc jest jednak ograniczona.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Urząd Miasta Racibórz

Racibórz, Batorego 6

Prelegentami seminarium będą Krzysztof Frydziński i Piotr Skrzypczak, prezesi dużych organizacji i spółek z wieloletnim doświadczeniem w biznesie. Seminarium oparte będzie wyłącznie na praktycznych przypadkach polskich przedsiębiorstw produkcyjnych i dystrybucyjnych, które w pełni doświadczyły efektów wdrożenia systemowego zarządzania zyskiem. Przedstawione zostaną rzeczy nieoczywiste, które inspirująco wpływają na ludzi, zmieniają ich podejście, postawę oraz zmieniają systemy planowania i podejmowania decyzji.

- Pamiętajmy, że trudne decyzje podejmuje się w czasie względnej prosperity. W trudniejsze czasy dobrze jest wejść z dobrze zorganizowaną firmą, odporną na przeciwności losu i zawirowania otoczenia – zachęcają do udziału w szkoleniu organizatorzy.

Spotkanie pomoże znaleźć odpowiedź na szereg kluczowych pytań przedsiębiorcy:

  • Czy na produkcie tracę, czy zarabiam?
  • Czy największy klient jest na pewno najlepszym klientem?
  • Jaki jest potencjał wzrostu mojej firmy i gdzie leży?
  • Czy każde zlecenie jest opłacalne?

Szkolenie odbędzie się 10 kwietnia o godz. 10.00 w Sali Kolumnowej Urzędu Miasta Racibórz (ul. Batorego 6). Udział w seminarium jest bezpłatny (maksymalnie dwie osoby z jednej firmy). Liczba miejsc jest ograniczona. Zgłoszenia przyjmowane są do 5 kwietnia 2019 r. pod adresem mailowym rig@rig-raciborz.pl.

źródło: Adventure Media/RIG