Poniedziałek, 21 czerwca 2021

imieniny: Alicji, Alojzego, Rudolfa

RSS

Era Nowych Kobiet na Zamku Piastowskim

Start 29.05.2019 o godz. 17:00 wstęp wolny

Serdecznie zapraszamy mieszkańców powiatu w środę 29 maja do sali konferencyjnej na Zamek Piastowski w Raciborzu na kolejne wydarzenie organizowane przez Liderki Ery Nowych Kobiet w Raciborzu. Jak zwykle zapewniamy moc atrakcji, motywacji i inspiracji. Poznajcie program!

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Zamek Piastowski w Raciborzu

Racibórz, Zamkowa 2

Harmonogram:

  • 17.00 - Rozpoczęcie Jadźka i Ewcia „Era Nowych Kobiet” + gość specjalny;
  • 17.30 - Grażyna Frączek „Od inżyniera do osobistej stylistki”;
  • 18.00 - Przerwa kawowa;
  • 18.30 – Niespodzianka;
  • 18.45 - Alina Luterek – „Kobieta z KLASĄ”;
  • 19.15 - Patrycja Chomiczewska i Marzena Kud - Mental Spa „Bądź kobietą, którą chciałabyś spotkać - pasja czyni piękną”;
  • 20.00 – Zakończenie.

Jadźka i Ewcia

Anna Jadwiga Cieśla czyli Jadźka - przedsiębiorca, blogerka. Wyznaje zasadę, że w życiu wszystkiego idzie się nauczyć, kiedy wiemy czego chcemy. Prywatnie od 11 lat żona Jana oraz mama Juli i Agaty. Studentka 5 roku Instytutu Nauk Pedagogicznych Uniwersytetu Opolskiego, absolwentka Master Business Training Rowińska Business Coaching. Pasjonatka rozwoju osobistego i stawiania sobie ciągłych wyzwań.

Ewelina Cyynar czyli Ewcia - przedsiębiorca, blogerka. Pasjonatka życia, od ponad roku pasjonatka rozwoju, uczestniczka wielu kursów i szkoleń dotyczących rozwoju osobistemu. Dodatkowo koncentruje się na wsparciu i inspiracji innych kobiet, by pokazać im, że można od życia chcieć czegoś więcej. Jej motto to: „Miej odwagę podążać za sercem i intuicją. One już wiedzą, kim naprawdę chcesz się stać” - Steve Jobs.

Dodatkowo:

Autorki bloga: jadźka i ewcia.pl oraz Fanpage Jadźka i Ewcia - możecie je znaleźć na Facebooku http://bit.ly/jadzkaiewcia i Instagramie. Liderki Ery Nowych Kobiet w Raciborzu, współpracujące z Joanną Przetakiewicz.


Alina Luterek

Szkoła Dobra rozpoczęła swoją działalność we wrześniu 2018 roku. Powstała z inicjatywy rodziców i nauczycieli, którzy pragną zmiany w podejściu do procesu nauczania. Tak zrodził się pomysł, by stworzyć szkołę, która idzie z duchem czasu. Szkołę, która łamie schematy, stawia na kreatywność i twórczy rozwój. I właśnie taka jest Szkoła Dobra! To miejsce, w którym dzieci mają głos.


MentalSpa Chomiczewska & Kud

„Bądź kobietą, którą chciałabyś spotkać – pasja czyni piękną”

Patrycja Chomiczewska - przedsiębiorca, sportowiec, trener mentalny, nauczycielka jogi i pływania, autorka książek, blogerka. Od 10 lat właścicielka firmy HOBBY SPORT pływanie, nurkowanie, fitness, trening oraz jedna z założycielek spółki Mental Spa Chomiczewska i Kud. Prezes stowarzyszenia HOBBY SPORT – klubu pływackiego dzieci i młodzieży. Trener Mentalny wychodzący spod skrzydeł Jakuba B. Bączka. Prowadzi wykłady motywacyjne oraz warsztaty treningu mentalnego dla dzieci, młodzieży , dorosłych oraz sportowców. Utytułowana sportsmenka. Wielokrotna mistrzyni Polski w biegach długich i górski. Uczestniczka mistrzostw świata w biegach górskich na Alasce. Żona i mama dwójki wspaniałych dzieci Jakuba i Liwi. Uwielbia wywracać świat do góry nogami, jej ulubiona asana to stanie na głowie. Jej motto życiowe to „Jeśli potrafisz o czymś marzyć, to potrafisz także tego dokonać”.

Marzena Kud to jedna z założycielek MentalSpa Chomiczewska & Kud. Marzena to wyjątkowa osoba. Trener mentalny, dyplomowany coach, menedżer z dziesięcioletnim doświadczeniem w budowaniu efektywnych zespołów. Współautorka książek Wychowanie do Osobistego Rozwoju oraz Nauczyciel Mentor - zbuduj klasę marzeń, dziennikarka StressFree. Autorka bloga www.fitspirit.pl gdzie pisze o zarządzaniu osobistą energią, neuroprzywództwie, wydajności umysłu, motywacji do zmian. Żona, mama Tymka i Luizy.

źródło: Zamek Piastowski w Raciborzu