Czwartek, 29 października 2020

imieniny: Euzebii, Wiloletty, Narcyza

RSS

Doktor Miłość. RCK zaprasza na spektakl

Start 16.02.2020 o godz. 17:00 cena biletu: 40 zł

Piosenki Kaliny Jędrusik, Kabaretu Starszych Panów, Mariana Hemara i innych... A to wszystko w muzyczno - kabaretowym świecie w RCK!

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Dom Kultury Strzecha

Racibórz, Londzina 38

Akcja toczy się w gabinecie psychoterapeuty Doktora Miłość, którego drugim zawodem jest "zawód miłosny". Zabawne perypetie pacjentek w połączeniu z niebanalnymi metodami Doktora spowodują, że wszystkie Panie na widowni zapiszą się na wizytę, a ich Panowie będą zachwyceni efektami "terapii". Całość poprzeplatana jest najbardziej znanymi i cenionymi piosenkami z repertuaru Kaliny Jędrusik, Kabaretu Starszych Panów, Mariana Hemara i innych...

  • Obsada: Ewa Romaniak – Ewa, Barbara Broda-Malon – Basia, Jan Jakub Należyty – Doktor Miłość
  • Muzycy: Konrad Mastyło – fortepian, Sebastian Malon – skrzypce
  • Scenariusz i reżyseria - Jan Jakub Należyty

Ewa Romaniak - Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie. Laureatka wielu nagród i wyróżnień. Oprócz występów na scenach teatralnych uczestniczy w wielu projektach muzycznych. W swoim repertuarze ma recital piosenek retro "Powróćmy jak za dawnych lat".

Barbara Broda-Malon - wokalistka, aktorka, certyfikowany pedagog wokalny, lektor. Absolwentka Wydziału Wokalno - Aktorskiego Akademii Muzycznej w Katowicach. Laureatka 10-ciu Ogólnopolskich Nagród na najważniejszych festiwalach piosenki poetyckiej i aktorskiej. Oprócz wielu występów na prestiżowych koncertach i festiwalach, w swoim dorobku artystycznym ma także kilka ról teatralnych. Prowadzi warsztaty wokalne oraz warsztaty z zakresu prawidłowej emisji i higieny głosu mówionego, przeznaczone dla osób pracujących głosem. Współpracuje również z firmami lektorskimi oraz telewizjami gdzie podkłada swój głos.

Konrad Mastyło- muzyk, kompozytor, pianista, pedagog. Absolwent Akademii Muzycznej w Krakowie. Był członkiem zespołu Marka Grechuty - Anawa. W latach 1981-2000 był pianistą Piwnicy pod Baranami. Od wielu lat związany z teatrem STU jako pianista i aktor oraz z Operą Krakowską. Współpracuje również z Teatrem Bagatela i Teatrem Ludowym w Krakowie. Jest wykonawcą muzyki do wielu znanych filmów i seriali

Jan Jakub Należyty - polski aktor estrady, piosenkarz, satyryk, wykonawca piosenek autorskich i francuskich. Autor sztuk teatralnych. Pisze teksty do piosenek dla wielu wykonawców. Jego Sztuki Teatralne grane są w Teatrach w całej Polsce, takich jak m. in. Teatr STU w Krakowie czy Teatr Kamienica w Warszawie.

Sebastian Malon - Absolwent klasy skrzypiec Akademii Muzycznej im. K. Szymanowskiego w Katowicach. Współpracował i współpracuje m.in. z Filharmonią Śląską w Katowicach, Orkiestrą Kameralną AUKSO, jak również z innymi zespołami muzycznymi. Ekspert muzyczny w programie Super Dzieciak (2015r.). Tworzy i nagrywa muzykę do filmów reklamowych. Nagrywa także jako muzyk sesyjny.

"Doktor Miłość" w RCK DK "Strzecha" (ul. Londzina 38) w niedzielę 16 lutego o godz. 17.00.

Bilety w cenie 40 zł. Honorowane sa raciborskie karty Senior 60+' i Rodzina+'.

źródło: RCK