Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Arnold Boczek poprowadzi aukcję charytatywną

Inicjatorem przedsięwzięcia jest Tomasz Bodach, właściciel Galerii Malarstwa Europejskiego, który zaproponował wsparcie rybnickim harcerzom. - Na aukcji zostaną wystawione obrazy zarówno sygnowane, jak i niesygnowane, począwszy od końca XIX w. po czasy współczesne. Będzie można wylicytować obrazy m.in. Piotra Naliwajki, Czesława Wasilewskiego, Marii Budny-Malczewskiej, Grzegorza Lerki. Znajdą się tam także obrazy namalowane przez Karolinę Wojaczek, która w naszym hufcu prowadzi drużynę harcerską. Łącznie na aukcji wystawionych będzie ok. 60 obrazów – informuje harcmistrz Jan Bochenek, komendant Hufca Ziemi Rybnickiej. Do udziału w aukcji zaproszenia otrzymali wszyscy uczestnicy gali Czarny Diament, jednak udział w licytacji jest otwarty dla wszystkich zainteresowanych. - Aukcję uświetni swoim występem znana krakowska skrzypaczka pani Elżbieta Stawarska. Muszę podkreślić, że aukcję zgodził się poprowadzić lubiany i ceniony polski aktor Dariusz Gnatowski, który zyskał sporo fanów wcielając się w postać Arnolda Boczka w serialu „Świat według Kiepskich” – zapowiada organizator aukcji Tomasz Bodach. Dochód ze sprzedaży dzieł sztuki trafi do rybnickich harcerzy, którym pieniądze przydadzą się na organizację letnich kolonii dla dzieci i młodzieży. Aukcja już 1 marca o godz. 18.00 w Rybnickim Centrum Kultury.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
rudy66 15.02.2014 10:52

Czy bawi się Pan dalej w prywatnego pocztowca? A przy okazji czy zapłacił Pan pięć tysięcy Euro kary nałożonej przez Urząd Regulacji Telekomunikacji i Poczty ?