Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Święto Dziecka w Nędzy. Rodzinny piknik pełen uśmiechów [ZDJĘCIA]

W niedzielę, 9 czerwca, Gminne Centrum Kultury w Nędzy, zorganizowało Rodzinny Piknik z okazji Dnia Dziecka, zapraszając mieszkańców do wspólnej zabawy i radości.

Święto Dziecka w Nędzy. Rodzinny piknik pełen uśmiechów [ZDJĘCIA]Wojciech Osowski
Na boisku przy ul. Sportowej 10 rodziny uczestniczyły w dniu pełnym atrakcji

Na boisku przy ul. Sportowej 10 zgromadziły się rodziny, gotowe na pełen dzień atrakcji. Od godziny 15.00 do 17.00 uczestnicy mogli skorzystać z szerokiej gamy aktywności, w tym animacji, konkursów oraz warsztatów plastycznych. Nie zabrakło także możliwości nauki sztuki cyrkowej oraz chodzenia po slackline (czyli taśmie), co dostarczyło nie tylko rozrywki, ale i nowych umiejętności.

Jednym z najbardziej oczekiwanych momentów był spektakl "Wesoły Cyrk Pana Pedra". Widowisko to połączyło elementy żonglerki, pantomimy i klaunady, a także efekty pirotechniczne. Widzowie, zarówno mali, jak i duzi, zostali wciągnięci w magiczną historię dyrektora cyrku, który musiał stawić czoło własnym egoistycznym zachowaniom, by ratować przedstawienie.

Na zakończenie Ochotnicza Straż Pożarna w Nędzy przygotowała serię zabaw strażackich, które z pewnością dostarczyły uczestnikom dodatkowej frajdy i emocji. Oprócz bogatego programu artystycznego i rozrywkowego, niezapomnianym doświadczeniem były także pyszności, w tym słodkie wypieki, kawę, watę cukrową, popcorn, kiełbaski z grilla oraz przepyszne lody.

Organizatorem wydarzenia było Gminne Centrum Kultury w Nędzy, przy współpracy z Gminą Nędza, Ochotniczą Strażą Pożarną w Nędzy oraz Gminną Biblioteką Publiczną w Nędzy.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].