Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Manifestacja Różowych Okularów na finał Festiwalu Szczęścia w Rybniku [ZDJĘCIA]

Gdybyś miał się przebrać za swoje szczęście... jakby to wyglądało? Rybniczanom pomysłów nie brakuje. W kolorowych, a przeważnie różowych strojach - do czego zobowiązuje nazwa manifestacji - zaprezentowali się, idąc przez centrum miasta i zarażając pozytywną energią.

Manifestacja Różowych Okularów na finał Festiwalu Szczęścia w Rybniku [ZDJĘCIA]Dav
Festiwal szczęścia... niech trwa cały rok. Uczestnicy Manifestacji Różowych Okularów w pozytywnych nastrojach przemaszerowali przez centrum Rybnika.

Rybniczanie przebrani "za szczęście" w niedzielę (9.06.) w samo południe wyruszyli sprzed rybnickiej Bazyliki, aby deptakiem przejść przed Halo! Rybnik. Tam z kolei odbył się konkurs na najlepsze przebranie.

Manifestacja Różowych Okularów to wydarzenie wieńczące tygodniowy Festiwal Szczęścia w Rybniku, w trakcie którego odbyło się wiele wydarzeń, m.in. salsoteka na deptaku:

Gorące rytmy na rybnickim deptaku. Salsoteka w ramach Festiwalu Szczęścia

Organizatorzy wydarzenia pragną zwrócić uwagę mieszkańców na to, czym w naszym życiu jest szczęście, zachęcając, by czasem popatrzeć na świat z dystansu... i przez różowe okulary. W tegorocznej edycji, uczestnicy finałowej manifestacji, którzy mieli przebrać się za własne szczęście, konkurowali między sobą - celem było wyłonienie najlepszego stroju. Świetnych pomysłów nie brakowało - zobaczcie w galerii - polecamy!

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].