Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Zamknięcie przejazdu kolejowego w Rydułtowach przy ul. Obywatelskiej

10 czerwca planowane jest rozpoczęcie prac na przejeździe kolejowym w Rydułtowach. Prace potrwają około 40 dni.

Zamknięcie przejazdu kolejowego w Rydułtowach przy ul. ObywatelskiejUM Rydułtowy
Prace będą trwały około 40 dni

- Zarządca infrastruktury kolejowej PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. Zakład Linii Kolejowych w Tarnowskich Górach od 10 czerwca 2024 r. na przejeździe kolejowo-drogowym w ciągu ul. Obywatelskiej – Ofiar Terroru w Rydułtowach będzie prowadzić prace związane z remontem przejazdu. Prace będą trwały około 40 dni. Będą one prowadzone przy całkowitym zamknięciu przejazdu dla ruchu. Piesi będą mogli korzystać z kładki dla pieszych. Dojazd pojazdów asenizacyjnych do oczyszczalni ścieków możliwy będzie ul. Obywatelską od ul. Raciborskiej - informuje urząd miasta w Rydułtowach.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~kingkong (188.137. * .95) 11.06.2024 15:04

A jak długo jeszcze będziecie się babrać ze światłami pod urzędem miasta ?? Czy w tej mieścinie jest jakaś osoba decyzyjna ? prezydent itp ? naprawdę mu nie przeszkadza korek i światła w centrum miasta ?? ile miesięcy można się guzdrać z takim przejazdem ?? Teraz jeszcze zamknięcie przejazdu na 40 dni. Zobaczycie jak Rybnik otworzy kolejny odcinek obwodnicy i cały ten ruch ruszy przez Orłowiec,