Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Danuta Nowicka-Zdziebko nową prezes spółki Domaro

W poniedziałek, 13 maja br. nową prezes spółki Domaro została Danuta Nowicka-Zdziebko. Zmiana na wspomnianym stanowisku nastąpiła w związku z przyjęciem przez dotychczasową prezes Barbarę Chrobok mandatu radnej powiatu oraz objęciem przez nią stanowiska wicestarosty powiatu wodzisławskiego.

Danuta Nowicka-Zdziebko nową prezes spółki DomaroDomaro
Danuta Nowicka-Zdziebko - prezes Domaro Sp. z o.o.

Nowa prezes od wielu lat jest związana z Domara i ZGMiR

Danuta Nowicka-Zdziebko od 2004 roku była pracownikiem Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej i Remontowej w Wodzisławiu Śląskim, którego spółka Domaro Sp. z o.o. jest następcą prawnym. Do jej obowiązków od początku istnienia spółki należały czynności administracyjne oraz inne związane z eksploatacją nieruchomości, nadzorem nad czynnościami związanymi z przeprowadzeniem konserwacji, remontami, inwestycjami i rozbiórkami nieruchomości oraz dostawą i rozliczeniem mediów.

Nowa prezes spółki Domaro jest absolwentką I stopnia Górnośląskiej Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości im. Karola Goduli w Chorzowie. Naukę II stopnia kontynuowała na Uniwersytecie Śląskim na kierunku ekonomia. W 2010 roku zdobyła licencję zarządcy nieruchomości, a w 2023 roku ukończyła studia podyplomowe MBA Master of Business Administration w Wyższej Szkole Biznesu - National Louis University (WSB-NLU) w Nowym Sączu.

Poprzednia prezes została wicestarostą

Barbara Chrobok została prezes spółki Domaro 6 marca 2018 roku. Przed objęciem wspomnianego stanowiska przez trzy lata, jako II zastępca prezydenta Wodzisławia Śląskiego, zajmowała się sprawami społecznymi, mieszkaniowymi, sportowymi i kulturalnymi. W 2016 pracowała także nad przekształceniem Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej i Remontowej w spółkę Domaro. W 2024 roku objęła mandat radnej powiatu, a podczas pierwszej sesji rady powiatu, 6 maja, w wyniku tajnego głosowania została wybrana na stanowisko wicestarosty.

źródło: UM Wodzisław Śl., oprac. ż

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
zwykłyobywatel 20.05.2024 12:12

Nowa Pani Prezes proszę oficjalnie poinformować jakiej kondycji finansowej obecnie znajduje się Domaro.
Jeśli ma zadłużenie to proszę podać w jakiej kwocie.
Kiedy w końcu będzie remont bloku przy ulicy Harcerskiej bo z pisma wynika, że już dawno winien się zacząć. Znów jak zwykle obietnice bez pokrycia