Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

17-letni Kamil poważnie poparzony. Powrót do zdrowia będzie kosztowny, mama prosi o wsparcie [POMÓŻ]

"To był najgorszy dzień w życiu Kamila i całej naszej rodziny" - pisze mama 17-latka z Rybnika, który uległ dramatycznemu wypadkowi.

17-letni Kamil poważnie poparzony. Powrót do zdrowia będzie kosztowny, mama prosi o wsparcie [POMÓŻ]zrzutka.pl
Nie wiadomo, ile czasu Kamil spędzi w szpitalu. Po wyjściu niezbędna będzie rehabilitacja.

Planował, jak spędzi 18-te urodziny, które przypadają we wrześniu, marzył o zrobieniu prawa jazdy. Teraz jednak najważniejsze jest odzyskanie zdrowia po tym, jak uległ poważnemu wypadkowi.

Kamil z Rybnika ma poparzone 30% ciała. Najbardziej ucierpiały prawa ręka, klatka piersiowa i kark. Mama nastolatka zwróciła się z prośbą o wsparcie na rehabilitację syna, która będzie kosztowna. 17-latek na razie jest w szpitalu, do którego trafił po zdarzeniu.

- W ciepły, wiosenny dzień Kamil chciał zrobić dla nas wszystkich grilla. Węgiel polał delikatnie podpałką, przyszedł podmuch wiatru i Kamilek dosłownie stanął w płomieniach. By się ratować tarzał się po ziemi, by choć trochę złagodzić ten straszny ból, który odczuwał. Karetką na sygnale od razu został przewieziony do Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka, gdzie nie opuściłam go nawet na minutę. Cudowni lekarze, pielęgniarki i cały personel medyczny dba o nasze dziecko na najwyższym poziomie - pisze mama Kamila w serwisie pomagam.pl.

Bliscy, przyjaciele, internauci natychmiast ruszyli z pomocą. LINK DO ZBIÓRKI - TUTAJ-KLIK

Nie wiadomo, jak długo Kamil pozostanie w szpitalu, jednak po wyjściu niezbędna będzie kosztowna rehabilitacja.

źr. pomagam.pl, oprac. god

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].