Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Arkadiusz Marcol zastępcą prezydenta Rybnika

Od 1 maja br. nowym Zastępcą Prezydenta Rybnika będzie Arkadiusz Marcol – dotychczasowy dyrektor Centrum Usług Wspólnych w Rybniku. Obejmie tę funkcję w miejsce odchodzącego ze stanowiska Wojciecha Świerkosza.

Arkadiusz Marcol zastępcą prezydenta RybnikaUM Rybnik M.Koczy
Nowy wiceprezydent Rybnika Arkadiusz Marcol.

Arkadiusz Marcol urodził się w 1980 roku, jest absolwentem Zespołu Szkół Ekonomiczno-Usługowych w Rybniku, Akademii Ekonomicznej w Katowicach, Studium Pedagogicznego Akademii Ekonomicznej w Katowicach, a także studiów podyplomowych w zakresie: Kształcenia na odległość, Zarządzania projektami Europejskiego Funduszu Społecznego, Organizacji i zarządzania oświatą oraz Doradztwa zawodowego. Ukończył też studia podyplomowe Executive Master of Business Administration (MBA). Zawodowo od 2003 roku związany był z Rybnickim Centrum Edukacji Zawodowej – jako nauczyciel przedmiotów ekonomicznych oraz księgowy projektu „Odziedzicz pracę” w ramach Inicjatywy Wspólnotowej EQUAL. W latach 2009-2016 był Głównym Księgowym Powiatowego Urzędu Pracy w Żorach, a od 2016 roku Dyrektorem Centrum Usług Wspólnych w Rybniku - informuje rybnicki urząd miasta.

źródło: UM Rybnik

Ludzie

Arkadiusz Marcol

Od 1 maja 2024 r. Zastępca Prezydenta Miasta Rybnika, wcześniej Dyrektor Centrum Usług Wspólnych w Rybniku

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
zibisee 01.05.2024 17:19

Serdecznie gratuluję - cieszę się razem z Tobą