Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Niewiele potrzeba, by zebrać brakujące kwoty na leczenie Tomka i Dawida

11-letni Tomek z Jastrzębia i 31-latek z Gorzyc walczą o zdrowie. Aby zapewnić środki na leczenie, prowadzone są zbiórki w serwisie siepomaga.pl. W obu do celu pozostało już niewiele, dlatego potrzebna jest mobilizacja.

Niewiele potrzeba, by zebrać brakujące kwoty na leczenie Tomka i Dawida
Mieszkańcy regionu już wiele razy udowodnili, jak chętnie pomagają tym, którzy tego potrzebują. Po lewej 11-letni Tomek, po prawej Dawid.

Zbiórka dla Tomka

U 11-letniego Tomka Kasprzaka z Jastrzębia-Zdroju zdiagnozowano ostrą białaczkę szpikową. Trwa zbiórka na leczenie nierefundowanym lekiem.

- Codzienność 11-latka to dziś izolatka, ból, kolejne dawki chemii i nieustanne badania i wizyty lekarzy. Żadne dziecko nigdy nie powinno doświadczyć takiego cierpienia - przekazywali rodzice chłopca w opisie zbiórki na siepomaga.pl.

O jej szczegółach pisaliśmy tutaj: Wesprzyj Tomka w drodze do zdrowia! 11-latek z Jastrzębia-Zdroju ma ostrą białaczkę szpikową

Wesprzyj Tomka:

Zbiórka dla Dawida

Dawid Grabiec z Gorzyc walczy o zdrowie z ogromną determinacją po tym jak okazało się, że ma nowotwór złośliwy okrężnicy. Podjęte przez 31-latka leczenie przynosi pozytywne rezultaty, kolejnym etapem będzie operacja w Niemczech.

Sprawdź więcej:

Wesprzyj Dawida:

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~WstydPlatformoAntyobywatelska (46.204. * .66) 15.04.2024 13:16

PO stworzyło kulawe państwo w którym trzeba zbierać pieniądze na leczenie dzieci wstyd i hańba !!!