Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Michał Kirker o Unii Europejskiej - ceni ją, ale woli być Europejczykiem u siebie, niż na wyjeździe

Michał Kirker ma niewiele więcej lat niż unijna przynależność Polski do struktur europejskich. Społecznik, aktor, dziennikarz teraz aspiruje do roli prezydenta Jaworzna.

Michał Kirker o Unii Europejskiej - ceni ją, ale woli być Europejczykiem u siebie, niż na wyjeździe

Mógł wyjechać za pracą za granicę, ale woli być Europejczykiem w swoim rodzinnym mieście. W finansowej pomocy Unii widzi duże szanse dla Jaworzna w najbliższych latach.

Podoba mu się zielona strategia funduszy, ceni kierunki wytyczane przez Brukselę. Dobrze zna specyfikę pozyskiwania środków zewnętrznych, bo zdobywa tu doświadczenia w Funduszu Górnośląskim.


Sfinansowano ze środków budżetu Województwa Śląskiego

5 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~sensorcwaniakow (185.73. * .242) 15.04.2024 21:39

Nie postlo mu w Top Model, poszedl w dziadowska polityke.
Niech spyla. Ten gosc jest beznadziejny.

~sensorcwaniakow (199.255. * .5) 03.04.2024 18:55

Czy az tak zle zarabia, ze pozuje do zdjecia w trupim garniturze?
x

~Yyyyyyy (188.146. * .177) 03.04.2024 15:00

No i co

~AlojzRuptawa (46.204. * .70) 03.04.2024 14:43

Taka starsza kobieta ostatnio była tak zachwycona obiecanymi przelewami euro z tzw. KPO że mimo starczego wieku prawie że dostała orgazmu w jednej z galerii handlowych w Jastrzębiu gdy zwróciłem jej uwagę że to poprostu wydrukowane pieniądze -kredyt który będą spłacać jej wnuki oburzyła się że to nieprawda cóż stwierdzam że niektórzy są bardzo ślepi i łatwowierni .

~To_sem_ja (37.248. * .9) 03.04.2024 10:41

Jaworzno to nie JASTRZĘBIE...
A poza tym kolejne bajdurzenia pt. "unia daje"... (a skąd ma?)
Tak, daje, kary, podatki i opłaty klimatyczne.