Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Wielkanoc na onkologii. Rodzice Samuela proszą o wsparcie, by leczenie nie zostało przerwane

Potrzeba jeszcze 4,4 miliona złotych, by pokryć koszty leczenia Samuela z Rybnika. Chłopiec ma wznowę neuroblastomy.

Wielkanoc na onkologii. Rodzice Samuela proszą o wsparcie, by leczenie nie zostało przerwaneFacebook Samuelek VS Neuroblastoma
Nie poddamy się, póki będziecie nas wspierać. Prosimy, uratujcie naszego synka! - piszą rodzice Samuela.

Leczenie odbywa się w Barcelonie i jest bardzo wymagające dla Samuelka. Rodzice chłopca prosząc o wsparcie zbiórki, dzielą się również trudami codziennej walki o zdrowie ich syna. Tuż przed świętami opublikowali w mediach społecznościowych poruszący post.

Terapia, jaką wdrożono nie może być przerwana. Leczenie jest jednak bardzo kosztowne i wynosi w sumie około 5,5 mln złotych. W tej chwili potrzeba jeszcze prawie 4,4 mln.

Wielkanoc na onkologii... Samuelek walczy o życie i strasznie CIERPI! Błagamy o pomoc!

Samuel tak cierpi, że płacze nawet wtedy, kiedy śpi... A to dopiero początek długiego wykańczającego leczenia... TO JEST NASZA OSTATNIA NADZIEJA NA ŻYCIE! Jeśli się nie uda... Samuelek odchodząc, zabierze mnie ze sobą...

Wyobrażamy sobie, jak życie Samuela mogłoby wyglądać, gdyby był zdrowy... Trzymamy synka za rączkę, głaszczemy, gardło mamy tak ściśnięte, że nie jesteśmy w stanie mówić...

Jedyna szansa i jedyna nadzieja na powrót do dzieciństwa, do szczęścia jest właśnie ta długa droga przez udrękę, ból, smutek i cierpienie.

Rodzice chłopca przekazują też, że leczenie działa, a guz się zmniejsza.

Nie możemy leczenia przerwać ani na chwilę, ponieważ grozi to śmiercią naszego jedynego dziecka Nie możemy do tego dopuścić... Jeśli on umrze, nasze życie też straci sens.

Błagamy, to poświęcenie nie może pójść na marne. Nie poddamy się, póki będziecie nas wspierać Prosimy, uratujcie naszego synka! Zrozpaczeni rodzice Samuelka

Zbiórka prowadzona jest w serwisie siepomaga.pl, wpłat można dokonywać również na konto chłopca w Fundacji Kawałek Nieba [link], która współpracuje z siepomaga.pl i realizuje zbiórki dla podopiecznych.

Profil Samuela w serwisie Facebook - link

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].