Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

PREVAC sp. z o.o. z Rogowa: innowacyjność i pasja w technologii próżniowej

• 28 lat obecności na rynku międzynarodowym,
• 240 specjalistów z różnych dziedzin,
• 600 unikatowych projektów w ponad 60 krajach na całym świecie.
To nie tylko liczby, ale obraz sukcesu, który jest rezultatem wspólnego dążenia do określonych celów.

PREVAC sp. z o.o. z Rogowa: innowacyjność i pasja w technologii próżniowej
Montaż systemu PVD z projektu 602

PREVAC jest globalnym projektantem i producentem zaawansowanej aparatury naukowo-badawczej i przemysłowej, pracującej w ściśle kontrolowanych warunkach próżni. Tworzy urządzenia, które zbliżają naukę i biznes do pionierskich technologii i osiągnięć badawczych. Szczyci się wysoko wykwalifikowanymi pracownikami, zarówno w obszarze produkcji, konstrukcji, rozwoju, zarządzania projektami, planowania oraz szeroko pojętej obsługi klienta, jak i wsparcia procesów zachodzących w firmie.

Od momentu powstania, w 1996 r., misją PREVAC jest dostarczanie najwyższej jakości rozwiązań w dziedzinie technologii próżniowej. Firma kładzie nacisk na ciągłe doskonalenie swoich produktów, aby sprostać potrzebom nawet najbardziej wymagających klientów. Wartości, które przyświecają firmie to: innowacyjność, jakość, precyzja, zorientowanie na klienta oraz rozwiązania proekologiczne, które są nieustannie wprowadzane.

Siedziba firmy PREVAC sp. z o.o. w Rogowie

Aktualnie firma współpracuje z kilkunastoma przedstawicielami na świecie, którzy wspierają ją na arenie międzynarodowej sprzedając, instalując, serwisując oraz promując produkty na konferencjach branżowych. Rozbudowywana jest także sieć dystrybucyjna.

Firmie PREVAC szczególnie bliski jest temat młodych ludzi i ich przyszłości. Uczestniczy ona w spotkaniach mających na celu jak najlepiej przygotować młodzież do odnalezienia się na rynku pracy. Umożliwia również odbycie stażów i praktyk zarówno na stanowiskach produkcyjnych, jak i konstrukcyjnych, informatycznych czy związanych z naukami ścisłymi. Firma chętnie angażuje się w działalność charytatywną.

PREVAC tworzy kulturę organizacyjną, w której dostrzega się zarówno wyjątkową wartość każdej jednostki, jak i efekty synergii płynące z pracy zespołowej. Swoje cele firma osiąga dzięki pracownikom, którym zapewnia bezpieczne, ergonomiczne i przyjazne środowisko pracy oraz pełne wyposażenie w nowoczesne narzędzia, ułatwiające realizację powierzonych zadań. W firmie z troską podchodzi się też do wymagań przepisów BHP, dba o poszanowanie praw człowieka oraz sprzeciwia się jakimkolwiek przejawom dyskryminacji. Dużą wagę przykłada się do rozwoju kompetencji i podejmuje się szereg inicjatyw pracowniczych oraz społecznych.

To miejsce tworzą ludzie i to dzięki nim PREVAC może się szczycić dużym zaufaniem wśród swoich klientów oraz wysoką jakością proponowanych i tworzonych rozwiązań.

Dominika Miensopust

https://prevac.pl/

Tekst sponsorowany

Kliknij i zobacz cały raport specjalny >>>

Powyższa prezentacja ukazała się w ramach specjalnego raportu “Liderzy inwestycji i innowacji” przygotowanego i wydanego w lutym 2024 w nakładzie 37 tys. szt. przez Wydawnictwo Nowiny.

Kliknij i zobacz cały raport specjalny >>>