Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Jastrzębski Zespół Szkół nr 2 odliczył sto dni do matury w Żorach [ZDJĘCIA]

Maturzyści z Zespołu Szkół nr 2 im. Wojciecha Korfantego w Jastrzębiu-Zdroju zorganizowali swoją studniówkę w żorskiej Arkadii. 

Jastrzębski Zespół Szkół nr 2 odliczył sto dni do matury w Żorach [ZDJĘCIA]Zbigniew Harazim
Maturzyści z "Korfantego" na studniówce w Żorach 24.02.2024

Jastrzębski Zespół Szkół nr 2 odliczył sto dni do matury w Żorach [ZDJĘCIA]

Młodzież z ZS2 na swój bal maturalny wybrała dom przyjęć Arkadia w Żorach. To właśnie tam, w sobotę 24 lutego, rozpoczęli swoją studniówkę uroczystym polonezem.

Uczniowie o tradycyjne otwarcie studniówki poprosili dyrektor ZS2 Ewę Mentel, która podziękowała za zaproszenie wraz z gronem pedagogicznym, a także życzyła maturzystom udanej zabawy, później zaś najlepszych wyników egzaminu maturalnego. 

Maturzyści z "Korfantego" w Żorach

Maturzyści z "Korfantego" w Żorach


Sponsorem sekcji "studniówkowej" jest Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu Filia w Rybniku Filia Rybnik - Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu - Łódź (wsbinoz.pl)

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].