Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Cztery klasy Mechanika w Rogowie i jeden polonez. Za to jaki! Zatańczyli i zachwycili

- Zawsze nasz polonez jest najlepszy - chwalił swoich uczniów dyrektor Sławomir Janowski. Ci nazwali szefa szkoły ukochanym dyrektorem, ale poprosili didżeja, żeby puścił słynny Marsz Imperium z Gwiezdnych Wojen, gdy Janowski podchodził do przemowy. Bo każdy w Mechaniku wie, że jego dyrektor dysponuje mocą nie mniejszą od tej jaką miał Darth Vader.

Cztery klasy Mechanika w Rogowie i jeden polonez. Za to jaki! Zatańczyli i zachwyciliJakub Kwiatkowski
W Rogowie na studniówce Mechanika bawiło się około 200 osób

Materiał wideo:

- Różnie to wyglądało przez te prawie 5 lat. Były lepsze i gorsze chwile, ale tak już w rzeczywistości szkolnej bywa. Dziś skupiamy się na tym, co najlepsze. Dotarliście do momentu, w którym zostaje już tylko czas na odliczanie. Tych symbolicznych stu dni do matury, czasu, by się do niej przygotować. Dziś skupiamy się na tym, by się dobrze bawić - mówił w Rogowie Sławomir Janowski.

- Wszyscy chcemy spędzić ten czas tutaj na studniówce jak najlepiej, żeby to był moment życia, do którego będziecie chętnie wracali wspomnieniami, gdy już nie będziecie w Mechaniku. Gdy będziecie sobie układali życie niejako od nowa. Bo zacznie się nowy etap waszego dorosłego, dojrzałego życia. Pierwszy egzamin już zdaliście organizując sami tą studniówkę. Kolejne egzaminy przed wami. Życzę, by były one udane - usłyszeli od Sławomira Janowskiego zebrani.

- Dzisiejszego wieczoru odkładamy nasze zmagania i troski, by naszym udziałem stała się świetna zabawa - mówili uczniowie prowadzący część oficjalną. - Będziemy kroczyć drogą uczciwości, patriotyzmu i pomagania innym ludziom - obiecali.

Wychowawcy czterech klas maturalnych odebrali podziękowania i bukiety.

WIDEO: SAMI ZGŁOSILI SIĘ BY ZORGANIZOWAĆ STUDNIÓWKĘ

WIDEO: WYCHOWAWCZYNI O BLISKIEJ SERCU KLASIE, MATURZYSTA O POLONEZIE

WIDEO: PRZED ROKIEM OBOJE BAWILI SIĘ NA STUDNIÓWCE, ALE W INNYCH ROLACH

WIDEO: UŚMIECH POD WĄSEM - MATURZYSTA PAWEŁ MIAŁ POWODY DO ZADOWOLENIA

WIDEO: KIEDY KLASA JEST ZŻYTA ZE SOBĄ TO STUDNIÓWKA MUSI BYĆ UDANA


Sponsorem sekcji "studniówkowej" jest Akademia Górnośląska

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].