Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Studniówka 2024: Maturzyści z wodzisławskiego "Ekonomika" bawili się w Rybniku [ZDJĘCIA]

W rybnickim Białym Domu odbyła się druga w tym roku szkolnym studniówka maturzystów Zespołu Szkół Ekonomicznych w Wodzisławiu Śląskim. Bawili się maturzyści z technikum - ekonomiści oraz informatycy. 

Studniówka 2024: Maturzyści z wodzisławskiego "Ekonomika" bawili się w Rybniku [ZDJĘCIA]Zbigniew Harazim
Maturzyści z wodzisławskiego "Ekonomika" bawili się w Rybniku

Studniówka 2024: Maturzyści z wodzisławskiego "Ekonomika" bawili się w Rybniku [ZDJĘCIA]

W Rybniku bawili się w niedzielę 28 stycznia uczniowie dwóch klas ZSE wraz z osobami towarzyszącymi, nauczycielami oraz rodzicami. 

- To wielka przyjemność, aby być dziś tutaj razem z wami w ten wyjątkowy wieczór — mówiła dyrektor Maria Lach. - Dobrze byłoby skorzystać z mądrości polskiej noblistki i wiedzieć, że "nic dwa razy się nie zdarza i nie zdarzy", te chwile i te emocje są nie do powtórzenia. Dlatego trzeba cieszyć się nimi najpiękniej, jak można, bo czas płynie, a wraz z nim wszystko się zmienia. Zmieniliście się i Wy. Od uczniów klas pierwszych, dzisiaj jesteście maturzystami. Dopowiem, moimi dumnymi maturzystami. I tak to jest, że wydorośleliście w czasie ciekawym, ale też niełatwym. Musieliście radzić sobie z trudami pandemii, poradzić sobie z nauczaniem zdalnym, a dziś jesteście maturzystami — mówiła dumna dyrektor Maria Lach, na otwarcie balu studniówkowego. 

Po uroczystym rozpoczęciu przyszedł czas na tradycyjnego poloneza, a później już wystrzałową zabawę, bo w końcu bal maturalny ma się tylko raz w życiu. 


Sponsorem sekcji "studniówkowej" jest Akademia Górnośląska

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].