Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Jarmark w Rudach potrwa ponad 20 dni

- Czas radosnego oczekiwania powoli nadchodzi, a my już nie możemy się doczekać, aby podzielić się z Wami jedną z najwspanialszych tradycji tego okresu – Jarmarkiem Adwentowym w Starym Opactwie w Rudach - poinformowali organizatorzy w mediach społecznościowych.

Jarmark w Rudach potrwa ponad 20 dniMarek Tomasik/ Stare Opactwo w Rudach
Jarmark w Rudach rozpocznie się w sobotę 2 grudnia

Świąteczne jarmarki to nieodłączny element tradycji przedświątecznej atmosfery, który przenosi w magiczny świat świąt Bożego Narodzenia. Organizowane w miastach i miasteczkach i wsiach na całym świecie oferują nie tylko wyjątkowe zakupy, ale także niezapomniane doznania i radosne chwile dla rodzin i społeczności.

Tradycyjnie Jarmark Adwentowy odbędzie się w Pocysterskim Zespole Klasztorno-Pałacowym w Rudach. - Od 2 do 23 grudnia, od poniedziałku do niedzieli, zapraszamy Was na niezapomnianą podróż w kierunku Świąt Bożego Narodzenia - zachęcają organizatorzy w mediach społecznościowych. Zakupy będzie można zrobić w godzinach od 10 do 17. Tradycyjnie wystawione zostaną: wyroby rękodzielnicze, przetwory, trunki rozmaitej maści, dewocjonalia i wiele innych rzeczy, które związane są ze świętami Bożego Narodzenia.

2 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Benio99 (78.31. * .32) 22.11.2023 11:47

A ja polecam i to bardzo

~kati1122 (85.198. * .90) 21.11.2023 11:01

nie polecam