Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Nowiny Raciborskie piszą o nowej internie w szpitalu na Gamowskiej

Podczas, gdy w okolicznych szpitalach zamyka się lub ogranicza działalność oddziałów, w Raciborzu interna - oddział wewnętrzny rośnie w siłę. Dzięki posiłkom kadrowym z Ukrainy i Białorusi zespół jest stabilny i rozwojowy. Dyrekcja i starostwo wystarały się o nowy sprzęt i odnowione pomieszczenia. - Choć to niewdzięczna praca, najtrudniejszy odcinek w szpitalu, to teraz nie musimy wydzwaniać po okolicy, czy są gdzieś wolne łóżka bo u nas jest ich 45 - podkreśla szef raciborskiej Piotr Blewąska. W numerze o nowościach w szpitalu rejonow

Nowiny Raciborskie piszą o nowej internie w szpitalu na Gamowskiej

Ponadto w tygodniku

 • Rozbił radiowóz, policjant strzelał
 • Czy park Roth będzie ogrodzony?
 • Mieszkańcy Mariańskiej: szczury wielkie jak kot biegają po ulicy
 • Kogo widziałby w fotelu prezydenta Raciborza poseł Fritz z Konfederacji?
 • Podejrzenia o przekręt z kablem do wiatraków w Pietrowicach Wielkich
 • Animalsi walczą o życie jamnika z Bojanowa
 • Markowice ucierpiały na nowym rozkładzie jazdy autobusów
 • Wojskowa oprawa biegu w Kuźni
 • Kornelia Lach wspomina Wandę Półtawską
 • Henkel doposażył Miasto w defibrylatory
 • Zmarł Janusz Loch - senior, który zarażał optymizmem

Kup dostęp do e-wydania aktualnego numeru Nowin Raciborskich

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].