Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Raciborskie szkoły w akcji! Festiwal Perspektyw 2023 otwiera drzwi do wiedzy

Już w najbliższy wtorek, 14 listopada Racibórz stanie się centrum innowacyjnej edukacji. Powiatowe Centrum Sportu zamieni się w interaktywną arenę nauki i technologii podczas Festiwalu Perspektyw. Zobaczcie jak do udziału w wydarzeniu zachęcają uczniowie raciborskich placówek kształcenia technicznego i branżowego.

Raciborskie szkoły w akcji! Festiwal Perspektyw 2023 otwiera drzwi do wiedzy

Od godziny 9:00 rano uczestnicy będą mieli okazję do zapoznania się z innowacyjnymi pracami uczniów i absolwentów, a także doświadczenia w praktyce, jak nowoczesne technologie wpływają na proces kształcenia. Festiwal obiecuje nie tylko poszerzenie wiedzy, ale też dobrą zabawę, co potwierdza zaplanowany konkurs z nagrodami. Aby wygrać, wystarczy odwiedzić wszystkie stoiska i ułożyć hasło festiwalu.

Zobaczcie jak Festiwal Perspektyw promują ucznioiwe, kótrzy są jego najważniejszą częścią.

Festiwal Perspektyw jest częścią większego projektu „InspiratON-Czas na Zawodowców 2023/2024”, który ma na celu nie tylko promowanie kształcenia zawodowego, ale również inspirowanie młodzieży do ciągłego rozwijania swoich pasji i umiejętności.


Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].